82-річний британець пожертвував найбільшу в історії суму для хворих на Альцгеймер

— 5 вересня 2016, 14:10

Його пожертва стала найбільшою в історії, отриманою від однієї людини, пише The Daily Mail.

Джойс піклувався про дружину, відтоді як у 2008-му їй діагностували хворобу. Фонд, якому пішли гроші чоловіка, допомагав жінці боротися із захворюванням.

Не чекаючи, доки сам відійде в інший світ, щоб передати благодійній організації усі свої заощадження, Малкольм Джойс зробив це ще за життя.

Дружина Малкольма завжди брала участь у волонтерських проектах, і це надихнуло його на такий щедрий жест.

82-річний дантист віддав 1 мільйон фунтів фонду допомоги хворим на Альцгеймер, після того як дружина померла від нього. Фото chroniclelive.co.uk

"Я лежав у ліжку кілька місяців тому й думав: "Чому робити із пожертви бажання на майбутнє, якщо можна допомогти люди зараз?" – розповів Джойс.

Я завжди був імпульсивним у прийнятті рішень і заробив свої гроші завдяки легкій вдачі. Я вірю, що маю зобов'язання перед своєю дружиною – допомогти тим, хо цього потребує. Для нас із нею гроші ніколи не були на першому місці".

Уперше чоловік помітив, що із Джин щось не так, коли вона попросила прийняти душ під час перельоту до Австралії у 2006 році. Їм подали обід, а вона сказала: "Я б хотіла піти зараз в душ, милий".

"Я тоді відповів Джин: на Бога, ми ж у літаку! – пригадує Малкольм.

Під час тої відпустки вона поводилася як дитина, але ми навіть не підозрювали, що хвороба дає про себе знати".

Дружина Малкольма завжди брала участь у волонтерських проектах, і це надихнуло його на такий щедрий жест. Фото chroniclelive.co.uk

Отримавши остаточний діагноз, Джин Джойс, яка усе життя захоплювалася танцями й вокалом, стала дратівливою й часом агресивною до свого чоловіка.

[L]Малкольм доглядав за нею тривалий час, доки лікарі не припустили наявність раку кишечника у нього самого. Тоді Джин довелося перейти під опіку благодійної організації.

Він віддав усі свої гроші, щоб допомогти іншим парам долати наслідки хвороби Альцгеймера.

"У мене хороша пенсія, і я не зациклений на грошах, – поділився Малкольм.

Я – антиматеріаліст, тож позбутися заощаджень для мене дійсно мало сенс. Я просто невимовно вдячний людям, які допомагали нам із Джин увесь цей час".

"У мене хороша пенсія, і я не зациклений на грошах", – поділився Малкольм. Фото w3livenews.com

Директор фонду Джеремі Наджес розповів, що допомога Малкольма – найбільша з усіх, що їм доводилося отримувати.

"Завдяки йому ми переконаємо більше людей, що можемо допомогти їм жити із цим складним захворюванням", – підсумував Наджес.

Реклама:

Головне сьогодні