16-річна дівчина заробляє тисячі фунтів, допомагаючи китайцям обирати імена для дітей

— 12 вересня 2016, 12:30

Британська школярка розробила сайт, за допомогою якого батьки можуть обирати англійські імена для дітей, пише The Independent.

Така ідея спала на думку Бо під час подорожі до Китаю, коли її знайомі, які чекали дитину, постійно розпитували, як краще назвати немовля.

Дівчина помітила, що за останні 20 років кількість випадків, коли китайських дітей називали англійськими іменами, дуже зросла. Бо також зауважила, що у дуже багатьох випадках через незнання культурного контексту, батьки обирали імена персонажів книг та кіно, дивні чи навіть глузливі імена своїм нащадкам.

Дівчина натрапляла на імена Гендальф, Попелюшка, чи Ролекс.

[L]Серед причин, які впливали на вибір імені китайські батьки часто називали саме англійськими іменами, щоб полегшити їм зусилля зі створення електронних скриньок та інтеграції в англомовному середовищі інтернету, а також можливості навчатися у коледжах Британії.

Для них Бо Джессоп стоврила сайт SpecialName.cn, який допоможе уникнути подвійних розумінь імені та обрати найкраще для своєї дитини.

Після вибору статі дитини, сайт пропонує батькам визначити 5 якостей та рис, щоб якнайкраще описати її. Після цього ресурс пропонує список потенційних імен.

У переліку також вказані походження та значення імені, разом із знаменитостями, які його прославили.

Сайт із моменту запуску вже відвідали понад 221 тисяча користувачів. Він уже приніс його юній власниці понад 48 тисяч фунтів прибутку.

16-річна британка Бо Джессоп допомогла назвати понад 200 тисяч немовлят. Фото echinacities.com

"Я хочу заробити суму, якою можна буде розплатитися за навчання в університеті. Щодня я витрачаю години на спілкування з відвідувачами мого сайту, щоб зробити його кращим та зручнішим для них, – розповідає Джессоп.

Відтоді, як батьки почали викладати фото своїх немовлят, мій сайт отримав галерею, тож я тепер сміливо можу говорити, що розбудовую цілу спільноту SpecialName".

Реклама:

Головне сьогодні