Тест

Два проекти – одне рішення. Польща наблизилася до заборони абортів

Підтримку дістав проект абсолютної заборони аборту, пише видання Newsweek.Polska.

Першу пропозицію представив комітет законодавчої ініціативи "Стоп аборт" ("Stop Aborcji"). Вона передбачає введення повної заборони на аборти і кримінальну відповідальність для тих, хто спричинить смерть ненародженої дитини. Відповідальність передбачена навіть для матері – незважаючи на те, польський епископат під час конференції (Konferencjа Episkopatu Polski) у квітні цього року заявив, що не підтримує покарання жінок, які зробили аборт.

[L]За словами представників "Стоп аборт", дуже важливо, щоб дитина була у безпеці від моменту зачаття.

"Сподіваємося, що закон набере чинності уже цього року. Якщо це станеться, Польща стане не тільки єдиною країною Європейського Союзу, а й однією з небагатьох у світі, де всі без винятку аборти будуть неприйнятними", – наголошують представники комітету.

Проект іншого комітету, "Рятуймо жінок" ("Ratujmy Kobiety"), має назву "Про права жінок і свідоме батьківство". Він пропонує лібералізувати правила й дозволити жінці робити аборт до кінця 12-го тижня вагітності.

Тоді переривання вагітності було б допустиме аналогічно до випадків, коли його роблять через загрозу життю чи здоров'ю жінки, коли плід має несумісні із життям вади розвитку або у випадках, коли вагітність стала результатом злочину.

Підтримку дістав проект абсолютної заборони аборту. Фото diego_cervo/Depositphotos