Шеф-кухар після 10-річного мовчання зізнався, що не відчуває запахів

— 23 жовтня 2016, 11:00

Свою особливість Адам Коул приховував близько 10 років, він просто боявся, що не знайде роботи, розповідає The Independent.

Коул народився із аносмією, але це не завадило йому працювати із провідними шеф-кухарями США. Зараз він сам став шефом на кухні одного із каліфорнійських ресторанів.

Адам пояснює, що він дуже добре розрізняє смаки: солодкий, солоний, кислий, гіркий. Він також відкрив особистий "п'ятий тип" смаку.

[L]Однак чоловікові все не вдається до кінця визначити властивості продуктів, які мають сильний запах, наприклад, трюфелів, петрушки, естрагону. Тому Коул обережно додає їх до своїх страв.

Кухар розкив свою таємницю, коли довелося працювати із новою машиною для пакування м'яса.

"Деякі ребра були свіжі, а деякі – ні. Найкращий спосіб, за яким можна визначити свіжість м'яза – понюхати його", – розповів Адам.

Коул народився із аносмією, але це не завадило йому працювати із провідними шеф-кухарями США. Фото lifestyle.okezone.com

Коул – не єдиний кухар у світі, який має проблеми із органами чуття. Грант Ахатц, один із засновників молекулярної кухні, втратив здатність відчувати смак у 2007 році, коли йому діагностували 4 стадію раку язика.

Реклама:

Головне сьогодні