Українці створили безкоштовний додаток для вивчення англійської за фільмами

— 30 листопада 2016, 13:50

Поки сервіс функціонує лише в альфа-версії, але якщо користувачам сподобається ідея, розробники обіцяють запустити проект повноцінно, повідомляє ain.ua.

Сервіс "КіноМова" орієнтований на людей, які тільки починають вивчати англійську. Англійська у ньому подається у вигляді уривків з відомих англомовних фільмів, що дозволяє бачити конкретні життєві ситуації, відчувати емоції акторів, а також чути фрази з фільмів регулярно трапляються у повсякденному житті.

Їх озвучують улюблені кіногерої: Форест Гамп, Тайлер Дерден, хоббіт Фродо, рибки з "У пошуках Немо" і інші.

Поки сервіс працює в альфа-версії, в ньому є всього 16 фраз з 15 фільмів.

Англійська у додатку подається у вигляді уривків з відомих англомовних фільмів. Фото ain.ua

"Ми відібрали близько 20 фільмів і написали алгоритм для аналізу їх субтитрів. Потім на базі пакета для статистичного аналізу великих даних відібрали найбільш уживані фрази і вже для них відбирали найцікавіші уривки", – розповів Назар.

ВІДЕО ДНЯ

Сервіс повністю безкоштовний і таким залишиться, обіцяють розробники.

Поки сайт вдається підтримувати завдяки гранту від Red Hat Openshift, в рамках якого протягом півроку стартапам виділяють $ 100 в місяць на хостинг і обслуговування.

Сервіс "КіноМова" орієнтований на людей, які тільки починають вивчати англійську. Фото ain.ua

"Ми подали заявку з описом проекту та вони взяли нас в свою грантову програму. Потім можна подати нову заявку, і якщо проект не порушує їх норм, то вони можуть продовжити грант", – розповів Бартосік.

[L]Зараз у команді лише дві особи, але розробники готові прийняти будь-якого, хто хоче допомогти. В остаточній версії буде більше 400 фраз з понад 100 фільмів, які повинні забезпечити основну частину повсякденної лексики.

Також автори проекту планують дати можливість користувачам озвучувати фрагменти фільмів власним голосом, щоб практикуватися у вимові і змагатися з іншими користувачами.

"Це буде схоже на такий собі міні-Coub. Повинно бути весело", – пообіцяв Назар.

Реклама:

Головне сьогодні