Вчителям пропонують провести у школі урок про корупцію. Сценарій і відео для нього вже є

— 6 грудня 2016, 12:57

На сайті розміщено план-конспект "антикорупційного" уроку, супроводжуючу презентацію, відеоматеріали та електронний посібник для вчителя.

В сценарії надано "рамку" уроку, проте наголошується, що "цей план – орієнтовний".

"Це, скоріше, підбірка, комплект методичних матеріалів та рекомендацій, "методичний конструктор", з елементів якого кожен учитель, орієнтуючись на власні можливості, особливості конкретного класу, рівень сформованості правових знань у дітей, може побудувати свій власний урок", - додає Міністерство освіти і науки.

Серед матеріалів також надано робочий аркуш для учнів, який вони зможуть використовувати, щоб записати нову для себе інформацію після перегляду відеоматеріалів, розповіді вчителя та класного обговорення.

В рамках уроку діти зможуть розглянути декілька інтерактивних прикладів, що краще пояснять явище корупції та переглянуть додаткові відеоматеріали, аби учні зрозуміли вплив корупції на добробут кожної людини та на країну в цілому.

Як зазначає EdEra, провести урок у своїй школі зможе вчитель правознавства або історії, попередньо ознайомившись з матеріалами, запропонованими в рамках проекту "Антикорупційний урок".

Після проведення уроку 9 грудня, кожна школа зможе долучитися до конкурсу зі створення соціальної презентації про вплив корупції. Презентації будуть оцінені журі, а результати конкурсу будуть оголошені до кінця січня 2017 року на ed-era.com.

Цей урок підготували Програма розвитку ООН в Україні та проект EdEra.

Фото ljsphotography/Depositphotos

"Українська правда. Життя"

Реклама:

Головне сьогодні