Жінку змусили відцідити молоко в аеропорту, щоб пройти контроль безпеки

— 31 січня 2017, 15:43

Мешканка Сінгапуру Ґаятхірі Бос поскаржилася на німецьку поліцію, заявивши, що охоронці в аеропорту змусили її цідити собі груди, щоб довести, що в неї є лактація.

Мешканку Сінгапуру Ґаятхірі Бос змусили відцідити молоко в аеропорту, щоб пройти контроль безпеки. Фото metrouk.wordpress.com

Бос розповіла, у Франкфуртському аеропорту її спинили під час сканування на безпеку, повідомляє ВВС.

33-річна сінгапурка стверджує, що до неї виникли запитання після того, як у ручній поклажі виявили відсмоктувач молока для грудей.

[L]"У них була скептична інтонація. "Ви годуєте грудьми? А де тоді ваша дитина? Вона в Сінгапурі?", – розповіла жінка.

Бос запросили на огляд в окремій кімнаті, де попросили довести, що в неї дійсно лактація – відцідити молоко за допомогою пристрою.

Жінка розповіла, що злякалася й не могла зрозуміти, що відбувається, тому зробила усе, що просили. Врешті, їй дозволили сісти на рейс до Парижа.

Прес-служба аеропорту не коментує інцидент з причин захисту особистих даних, однак зазначили, що у процедурі додаткового обстеження немає окремих заходів для матерів, які годують грудьми.

Раніше повідомлялося, що ісландська депутатка годувала дитину груддю просто під час міграційних дебатів, а британка, яка мешкає у Тайланді, публічно годує 4-річного сина груддю, викладає відео на YouTube і закликає інших наслідувати її приклад.

Реклама:

Головне сьогодні