Жінка 4 роки додавала на фото незнайомця, видаючи його за свого хлопця

— 9 лютого 2017, 13:19

31-річна шотландка Джилл Шарп 4 роки додавала до своїх світлин фото незнайомого чоловіка, щоб усі думали, що у неї є стосунки.

Джилл Шарп 4 роки додавала до своїх світлин фото незнайомого чоловіка, щоб усі думали, що у неї є стосунки. Фото dailyrecord.co.uk

Чоловіка Джилл знайшла на Facebook, вона стежила за тим, куди він їздив та робила світлини у тих самих місцях, йдеться на The Daily Record.

[L]Жінка також створила фейковий профіль чоловіка у Twitter та переписувалася з ним.

За словами Джилл, 4 роки тому вона познайомилася з чоловіком на ім'я Грем Маккей. Жінка навіть заявила, що вони заручені й планують весілля у червні.

Проте за весь час жоден з її друзів так і не бачив їх разом вживу.

Підозри друзів жінки виправдалися після того, як вона виклала фото з поїздки у Лондон. На світлинах поблизу Вестмінстерського аббатстсва Шарп стояла сама й плитка була сухою, а Грем позував на мокрій плитці й навколо нього було багато туристів.

Підозри друзів жінки виправдалися після того, як вона виклала фото з поїздки у Лондон. Фото dailyrecord.co.uk

Приятелі Джилл знайшли справжнього Грема Маккея у Twitter. Він, звісно, не знав про існування Джилл Шарп. Більше того, він заручений із жінкою на ім'я Маріанна.

Приятелі Джилл знайшли справжнього Грема Маккея у Twitter. Фото dailyrecord.co.uk

Налякана пара одразу заявила про це у поліцію, однак там заявили, що не мають достатньо доказів, що стався якийсь злочин.

Пара одразу звернулася у поліцію. Фото dailyrecord.co.uk

Спершу Шарп спростовувала усі звинувачення, а потім видалила свій та фейковий акаунт Маккея у Twitter.

Реклама:

Головне сьогодні