У школах роздадуть 100 тисяч дитячих книжок із правилами дорожнього руху

— 17 березня 2017, 17:26

Поліція роздасть 100 тисяч примірників дитячих книжок з правил безпеки дорожнього руху "1000 та 1 поворот" в українських школах.

Цей проект профінансувало посольство США.

Книги було створено в рамках національної програми з протидії дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді "Traffic Challenge".

Поліція роздасть 100 тисяч примірників дитячих книжок з правил безпеки дорожнього руху "1000 та 1 поворот" в українських школах

Це друга частина книги. Першу, теж у кількості 100 тисяч примірників, було розповсюджено в школах у 2016 році.

"1000 і 1 поворот" – це вірші, які допомагають малюкам познайомитись із правилами дорожнього руху; ігри, що допомагають весело запам'ятовувати правила, та цікаві факти. Разом це робить процес навчання захопливим для дітей та дорослих.

[L]Авторка обох книжок – голова ГО "Traffic Challenge" Ольга Дробишева вважає, що спільне завдання усіх дорослих країни – убезпечити дітей від ризиків на дорогах, адже будь-яка дитина з самого народження є учасником дорожнього руху.

"Кожного місяця в Україні за статистикою в ДТП гине приблизно 1 клас дітей, тисячі дітей в Україні щороку стають інвалідами, і це завжди вина дорослих", – переконана вона.

Реклама:

Головне сьогодні