В Києві відбудеться футбольний матч Seni-Cup для людей з особливими потребами

— 18 травня 2017, 17:00

1 червня у Києві на спортивній базі "Святошин" о 13:00 розпочнеться турнір Міжнародної Футбольної Ліги серед вихованців психоневрологічних та дитячих будинків-інтернатів Seni Cup 2017. Матчі відбуватимуться протягом двох днів – 1 та 2 червня. Для участі у змаганнях приїдуть 16 команд з багатьох регіонів країни. Футбольний матч проходить за правилами FIFA з суддівською командою від Федерації футболу України. Переможці національного етапу представлять Україну на міжнародному фінальному турнірі Seni Cup у Польщі.

Турнір Seni Cup заснований у 2000 році в Польщі. У 2003 році ініціатором проведення турніру в Україні стала компанія "Белла-Трейд" – офіційний імпортер продукції ТМ Seni в Україні. Футбольні змагання відбуваються в Польщі, Угорщині, Чехії, Словаччині, Німеччині, Росії, Латвії, Литві, Білорусі та Україні.Нагадаємо, що місія турніру – допомогти подолати дискримінацію, соціально адаптуватися та стати повноцінними членами суспільства особливо незахищеним верствам населення, людям з обмеженими розумовими і фізичними можливостями.Протягом двох днів, крім змагань, для учасників турніру буде проведений майстер-клас від відомого футболіста, відбудуться виступи українських музикантів, запуск кульок-бажань, а також для гостей буде працювати майстерня від волонтерів "Зроби своїми руками".

"Цього року національний фінал проходить на День захисту дітей. Зауважте, що запрошені нами учасники – це соціальні діти. Суспільство має піклуватися і підтримувати людей з особливими потребами. Наша компанія досить давно проводить футбольний турнір Seni Cup, і ми радіємо досягненням українських гравців. Протягом двох останніх років саме Україна вигравала на фіналі у Польщі. У 2017 переможці національного фіналу традиційно поїдуть на міжнародні змагання, де візьмуть участь десять країн. Ми раді, що наш турнір дає нові можливості та приносить реальну користь, адже спорт та командний дух – це ефективний інструмент соціалізації. "Белла-Трейд" і надалі буде проводити турнір в Україні, а зараз ми з нетерпінням чекаємо, яка з шістнадцяти команд представить нас в Європі", – прокоментував турнір генеральний директор компанії "Белла-Трейд", що організувала турнір Seni Cup 2017, Міхал Вишневські.


Щороку турнір проходить за підтримки Міністерства соціальної політики України, Посольства Республіки Польща в Україні, Федерації футболу України, Федерації футболу м. Києва та компанії TZMO SA.

Дати та час проведення матчів:

1 червня, 13:00 – 18:00

2 червня, 9:00 – 14:00

Місце: Київ, спортивна база "Святошин", Житомирське шосе, 19 км

Реклама:

Головне сьогодні