Велика дружня родина. Як британець одночасно живе з двома жінками

27076
21 травня 2017

Добре, коли у дітей є двоє батьків. А якщо буде троє?

Два роки тому 36-річного Адама назвали "найщасливішим чоловіком на світі" через його незвичні умови проживання з двома дівчатами – Брук Шед та Джейн Шалахову.

Трійця вірить, що їхнє життя може стати майбутнім стосунків і батьківства. Родина навіть встигає разом ходити у стрип-клуби, пише The Daily Mail.

Реклама:
 

"Багато наших друзів живуть "нормальною" родиною з двох людей і їхніх дітей, роботою і іншими типовими обов'язками. Я бачу, що вони намагаються маніпулювати своїм життям. А коли є троє батьків, завжди є можливість одній людині доглядати за дітьми. Як результат, ми ніколи не жаліємо один одного, бо усі маємо багато часу", - додає чоловік.

У Адама і Брук уже є спільний дворічний син Данте. Тепер трійця чекає ще одну дитину – завагітніла Джейн.

 

Це її перша вагітність. Жінка планує виховувати дитину разом зі своїми дівчиною та бойфрендом.

Разом вони ділять супервелике ліжко і вірять, що ця дитина зробить їхню родину ще повнішою.

"Це так кльово, що ми всі станемо батьками і разом виховуватимемо дітей. Ми довго про це думали. Діти називають нас "тато", "мама" і "мама". Ми вважаємо, що троє батьків краще, ніж двоє", - розповідає Адам.

 

Коли вони відверто розповіли про себе світові, зустріли хвилю критики. Частина людей сказала, що вони не витримають. Помилилися.

Реклама:

Стосунки тривають уже п'ять років.

"Ми здорова, щаслива сім'я зі здоровими щасливими дітьми. Наш син Олівер навіть не розуміє, що такого "незвичайного" у нашій родині", - каже Адам.

Родина живе на великій території з двома окремими будинками. Один вони використовують як офіс. Інший – як домашню школу, де Брук планує вчити трійко їхніх дітей.

 

Вагітна Джейн зізнається, що не хотіла дітей, аж поки не усвідомила, наскільки простіше виховувати дитину у родині з трьома батьками.

"Завдяки цьому ми маємо соціальне життя, час один на одного, ділимо батьківські обов'язки. Тому я не стану типовою мамою, позбавленою сну", - вважає Джейн.

Бісексуалка Брук, яка має семирічного сина Олівера від попередніх стосунків, додає: "Я в захопленні від вагітності Джейн. Я завжди хотіла чотирьох синів. Тепер ця мрія здійсниться. Ми точно хочемо ще декількох дітей. Ми показуємо приклад".

 

Джейн та Адам хочуть народити ще й дочку.

Трійця планує одружитися, має абсолютно відкриті стосунки і спить з іншими людьми, але рідко.

Родина хотіла б четвертого постійного партнера для сексу, але наразі втомлена доглядом за дітьми.Реклама: