Що студенти мають знати про кібербезпеку? МОН зараз визначається

— 7 червня 2017, 14:46

Міністерство освіти і науки планує ввести в дію з 2017-18 навчального року перший стандарт вищої освіти зі спеціальності "Кібербезпека".

Наразі цей стандарт вже погодили у Національному агентстві із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО), повідомляє МОН.

У документі виписано, чому мають навчатися та що в результаті вміти випускники за цією спеціальністю після закінчення бакалаврату.

Міністерство освіти і науки планує ввести в дію з 2017-18 навчального року перший стандарт вищої освіти зі спеціальності "Кібербезпека". Фото aetb/Depositphotos

"Те, що НАЗЯВО погодило нам перший стандарт, є дуже важливим, адже свідчить про реальне включення агентства в роботу. На це чекала вся освітянська спільнота України", – пояснює перший заступник міністра освіти і науки Володимир Ковтунець.

Вже підготовлено відповідний проект наказу, таким чином "Кібербезпека" стане першим затвердженим стандартом бакалаврського рівня. Передбачається, що його буде введено в дію з 2017-18 навчального року.

ВІДЕО ДНЯ

[L]"Нині, в умовах російської агресії, ми досить гостро відчуваємо потребу в фахівцях з кібербезпеки.

Затвердження нового стандарту дозволить нам готувати спеціалістів високого рівня, готових застосовувати здобуті знання у реальних умовах та реагувати на виклики часу. Для цього також буде розроблено типову освітню програму", – підкреслив Ковтунець.

Він додав, що підготовка фахівців зі спеціальності "Кібербезпека" має відбуватися в тісній співпраці академічного середовища та компаній-роботодавців.

Реклама:

Головне сьогодні