200 байкерів привезли до школи 10-річного хлопця, що страждав від булінгу. ВІДЕО

— 23 червня 2017, 16:05

10-річний Ксандер Роуз дуже потерпав від знущань однокласників, тож аби повернути йому бажання навчатися й відлякати кривдників, 200 байкерів підкинули малого до школи.

10-річний Ксандер Роуз дуже потерпав від знущань однокласників. Фото cbc.ca

Мама Ксандера розповіла, що булінг через нібито зайву вагу тривав протягом всього навчального року, а взимку доходило до погроз життю її сина, повідомляє СВС.

10-річний школяр зліз з мотоцикла у власній шкірянці й гордо усміхаючись зайшов у приміщення школи в супроводі кількох байкерів.

Цього року у школах Нової Шотландії (Канада), в одній із яких навчається Ксандер, наклали на себе руки троє підлітків. Батьки одного розповіли, що причиною став саме булінг.

ВІДЕО ДНЯ

Мама хлопчика розповіла, що не хоче, аби її син опинився у цьому списку.

[L]Вона зверталася до адміністрації школи, соціальних служб та поліції, однак почувалася людиною, яка стукає у зачинені двері, намагаючись пояснити, що булінг – це серйозно.

"Ми дивилися, як він замикається у собі – він не хотів ходити до школи, навіть зі своєї кімнати не виходив днями", – пригадала жінка.

Саме тоді вона звернулася до спільноти байкерів "Захисники дітей", які й організували "ескорт" Ксандеру.

Один із організаторів феєричної появи хлопчика у школі, Майк Бассо розповів, що їх самих схвилювала ця подія й тепер байкери сподіваються, що у малого зросла самооцінка і знову повернулося бажання ходити до школи.

"Усі, хто приїхав сьогодні із Ксандером – його брати і сестри. Він – один з нас. Якщо однокласники матимуть проблеми із ним, вони також матимуть їх з нами", – сказав Майк.

Реклама:

Головне сьогодні