Двоє чоловіків у Британії посварилися за те, хто першим народив дитину

1832
10 липня 2017

Британці Хайден Кросс і Скотт Паркер обоє були народжені жінками, пізніше визнали свою чоловічу ідентичність й дали життя власним дітям цього року.

Хайден Кросс. Фото digitalspyuk.cdnds.net

Тепер обоє не можуть дійти згоди, хто з них був першим в усій Великій Британії, йдеться на The Daily Mail.

Минулого тижня британською пресою розлетілася новина про 21-річного чоловіка на ім'я Хайден Кросс, який знайшов на Facebook донора сперми й народив дитину.

Реклама:

Тоді його назвали першим чоловіком, якому це вдалося.

Минулого тижня британською пресою розлетілася новина про 21-річного чоловіка на ім'я Хайден Кросс, який знайшов на Facebook донора сперми й народив дитину. Фото scrolltoday.com

Усвідомивши, що він народився жінкою, але не може прийняти себе, він почав гормонотерапію. До народження дитини Хайден три роки жив чоловіком.

Дівчинка народилася здоровою внаслідок Кесаревого розтину. Її назвали Трініті-Лі.

Зараз Кросс мусить годувати груддю, але коли цей період мине – хоче чимшвидше завершити процес зміни статі.

Однак на шляху Кросса до слави першого британця, який народив дитину, став Скотт Паркер, який наголошує, що народив свою доньку Сару на 7 тижнів раніше, ніж Хайден.

Реклама:

23-річний Скотт також народився жіночої статі, свою чоловічу ідентичність від підтримував протягом 2 років до появи дитини.

Він є постійним пацієнтом клініки гендерної ідентичності у лікарні Charing Cross у Вест-Лондоні. Паркеру довелося трохи відкласти процеси зі зміни статі, коли він так само, як і Кросс, вирішив завести дитину.

Тепер Скотт наголошує – дитина з'явилася на світ ще 29 квітня, а отже він і тільки він є першим батьком, що народив.  

23-річний Скотт також народився жіночої статі, свою чоловічу ідентичність від підтримував протягом 2 років до народження дитини. Фото dailymail.co.uk

Операцію з видалення грудей він хоче провести наступного року, а доньку Сару навчатиме називати його "татко" змалечку.

"Тепер у мене є все – я чоловік та батько. Мені дуже хотілося б, аби всі знали, що теж так можуть. Це дивовижні миті радості змін та відчуття себе татом. Я також щасливий за Хайдена Кросса", – розповідає Паркер.

На відміну від Хайдена, для Стотта батьківство не було усвідомленим кроком. Для Паркера звістка про вагітність після п'яної ночі на вечірці у серпні минулого року стала приголомшливою новиною.

Скотт Паркер з донькою. Фото dailymail.co.uk

У Скотта Паркера є партнер, який також народився жінкою й зараз працює над зміною своєї гендерної ідентичності.

Пара розповідає, що біологічний батько дитиною не цікавиться, тож вони планують стати для дівчинки офіційними батьками.Реклама: