Навіщо ці розмальовані пси? Екстремальний грумінг у світлинах та цифрах

— 12 серпня 2017, 10:25

Якщо ви людина, яка любить одягати свою собаку – то, можливо, це наступний крок.

Екстремальний грумінг у всій красі. Фото Рена Нідерланда

Ці домашні тварини були перетворені на персонажів із мультфільмів чи квіткові композиції на екстремальних конкурсах зі стрижки собак.

Американець Рен Нідерланд фотографує їх понад 20 років. В ім'я мистецтва, пише The Telegraph.

Він є офіційним фотографом багатьох конкурсів з грумінгу, шоу та виставок й постійно подорожує територією США.

За цей час Рен зібрав вражаючу колекцію художніх "зачісок" для собак.

(для перегляду добірки скористайтися стрілочками)

Комусь може здатися, що це дуже просто зняти таку тваринку однак фотограф може полювати за правильною світлиною і п'ять хвилин, і три години.

Професіонали аж такий екстремальний грумінг собакам роблять лише для виставок, але є люди, які чинять так зі своїми улюбленцями постійно.

Даніела Форшоу є однією з найекстремальніших собачих грумерів Великої Британії. Вона витрачає 4000 доларів на місяць на галамування своїх домашніх пуделів фарбами, а також розмальовуючи нігті та вдягаючи їх у ляльковий одяг, пише Life Style.

[L]Зоозахисники та любителі домашніх тварин навіть влаштовували акції під її салоном, щоб заборонити їй це робити.

"Громадськість не розуміє, що це не жорстоко. Моя собака має найкраще утримання в країні, просто вона рожева", – сказала вона на британському теле-шоу This Morning.

Мистецтво це звичайно добре. Але чи не шкідливе для собак таке фарбування хутра? Чи не може це поставити під загрозу їх здоров'я?

Активісти PETA (Люди за етичне поводження з тваринами) наполягають, що це "легковажне випробування" для тварини, яке до того ж шкідливе, бо найекологічніші фарби теж містять хімікати.

У свою чергу грумери запевняють, що їхні змагання стосуються лише демонстрації навичок і що учасники дуже піклуються про своїх собак, а також використовують широкий спектр нетоксичних барвників.

Грумери запевняють, що використовують широкий спектр нетоксичних барвників. Фото Рена Нідерланда

"У більшості випадків кольори наносяться поетапно в різні дні, зазвичай сеанси не тривають довше трьох годин, – розповідає Пол Натан з Нью-Йорку, який випустив книгу Groomed.

З великою кількістю перерв для тварини. Кожна собака відрізняється, і лише грумер знає, як довго працювати з собакою. Ключовим є те, що собака має лишатися у комфорті та щасливою".

Насправді ж екстремальний догляд – це величезний бізнес. Достеменно не відомо стільки витрачають власники собак саме на грумінг, але загалом за послуги з догляду за тваринами, за даними The American Pet Products Association, тільки американці віддають понад 5 мільярдів доларів на рік.

Тільки у США понад 3000 грумерів відвідують виставки собак щороку, виборюють титули найкращих та влаштовують семінари.

(для перегляду добірки скористайтися стрілочками)

[PHOTOREP]

Реклама:

Головне сьогодні