Чоловік-трансгендер народив сина у гей-парі, яка вже має 2 всиновлених дітей

3704
2 серпня 2017

34-річний Трістан Різ народив сина на ім'я Лео після того, як рік тому пережив викидень.

Малюка він виховуватиме із партнером Біффом Чеплоу, йдеться на The Daily Mail.

Реклама:

Для того, щоб народити дитину, Трістанові довелося попрацювати над собою.

Він народився жінкою і почав приймати гормони 10 років тому. Він не робив операцій, а для того, щоб завагітніти просто перестав уживати звичні препарати.

Перша спроба народити дитину для нього була невдалою – Трістан втратив малюка на 6 тижні вагітності. Але це не спинило закоханих – Біфф погодився спробувати ще раз.

Тепер обоє збираються виховувати Лео та ще 2 всиновлених дітей – Райлі та Хейлі, які є племінником і племінницею Біффа. Біологічних тата й маму цих дітей позбавили батьківських прав.

Реклама:

"Я вже перестав сподіватися мати власних дітей – навіть не думав, що це можливо. Біологічна дитина… Та я про це навіть мріяти не міг! Мені завжди здавалося, що цього ніколи не станеться, а потім довелося багато часу і зусиль витратити на прийняття своєї чоловічої ідентичності", – розповів Трістан.

Вони з Біффом довго вагалися, тому що той не був упевнений, що готовий народити власну дитину, але все-таки зважилися.

Лео народився здоровим на втіху татам.

Нагадаємо, британці Хайден Кросс і Скотт Паркер обоє були народжені жінками, пізніше визнали свою чоловічу ідентичність й народили власних дітей.

От тільки обоє не можуть примиритися, хто став першим трансгендером у Великій Британії, який зміг народити маля.Реклама: