"Він надзюрив у метро!": Як соцмережі, не розібравшись, збурилися проти мами

35658
4 серпня 2017

Увечері третього серпня користувачі соцмереж емоційно обговорювали фото з популярної київської сторінки на Facebook.

Фото facebook.com

На світлині, зробленій на платформі однієї зі столичних станцій метро, мама навприсядки спиною затуляє хлопчика, який, схоже, справляє потребу.

Автор знімка обурився, мовляв, подивіться – дзюрять просто на підлогу на станції метро.

Реклама:

Його підтримали багато людей, написавши, що "перш ніж вигулювати дитину, потрібно зводити її в туалет", "можна було запитати у працівника станції", "до чого привчають з дитинства". Традиційно не минулося без особистих образ на адресу матері хлопчика.

Коли в обговорення втрутилася мама хлопчика, Марина Волощук, вона пояснила, що її дитина зробила це у спеціальну баночку, жодним чином не спаплюживши зовнішнього стану і репутації метрополітену.

Разом із тим, деякі учасники дискусії у коментарях під фото, зауважили, що ситуація могла бути безвихідною, тому що: діти просяться в туалет в останню мить, потрапити у вбиральню метрополітену – справжній квест навіть для дорослої та самостійної людини, могло статися багато непередбачуваних приводів, чому мама і хлопчик так вчинили.

Реклама:

На коментар мами про спеціальну посудину більшість відреагували так само несхвально, ніби "не було ніякої баночки", "треба було йти в туалет у метро" та ін.Реклама: