Львівський чиновник на співбесіді вимагав цитувати "Лента за лентою"

— 14 вересня 2017, 18:30

Начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський вимагав цитувати текст пісні "Лента за лентою" та запитував дату народження Степана Бандери під час співбесід із майбутніми співробітниками.

За це держслужбовцеві загрожує покарання, повідомляє місцеве видання "Форпост".

Жукровського можуть покарати за невиконання або неналежне виконання посадових обов’язків, а також порушення правил етичної поведінки та інше порушення службової дисципліни.

У Мін’юсті проводитимуть службове розслідування. Його розпочали після звернення від Олега Юника, яка надійшла до приймальні Адміністрації президента.

ВІДЕО ДНЯ
Для збільшення натисніть на зображення. Джерело: forpost.lviv.ua

До нього додане відео, де начальник головного управління юстиції Львівщини співає пісню "Лента за лентою", а також лінк на матеріал із його цитатою про те, що під час співбесіди він запитує дату народження Степана Бандери.

"За останні два роки "Лента за лентою" стала гімном львівської юстиції. Торік під час відзначення Дня вишиванки ми її гуртом виконали. На співбесіді більшість її не співає, а говорить. Чому так роблю? Бо державний службовець нового формату має знати не лише закони, а й бути патріотом, – пояснював Жукровський в інтерв’ю "Високому замку".

Крім цієї пісні, запитую на співбесіді, коли народився Степан Бандера, коли прийнято першу Конституцію Пилипа Орлика".

Для збільшення натисніть на зображення. Джерело: forpost.lviv.ua

Мін’юст проводитиме розслідування до 3 жовтня.

Реклама:

Головне сьогодні