Сервіс Getty Images заборонив фотошопити жінкам "ідеальні фігури"

2371
28 вересня 2017

У сервісі стокових фотографій Getty Images заявили, що з 1 жовтня забороняють усі світлини, на яких тіла моделей відфотошоплені до ідеальних параметрів.

Фото Syda_Productions/Depositphotos

Про нововведення фотосток повідомив передплатників та авторів знімків листом, зазначивши, що "не прийматиме більше контенту з моделями, чиї тіла відредаговані до менших чи більших розмірів", йдеться на The Independent.

На такий крок у Getty Images зважилися після запровадження закону у Франції, який змушує видання вказувати, що їхні світлини відредаговані, інакше їм доведеться сплатити штраф €37 500.

Заборона Getty Images торкнулася винятково зовнішнього вигляду тіл, натомість колір волосся, очей, шкіри, форму носа все ще можна змінювати.

Раніше у журналах Франції з'явилася тенденція до відмов від публікації моделей "нульового розміру" та віком до 16 років.

Зміни спрямовані на те, щоб у жінок так званих неідеальних параметрів не виникало відчуття неприйняття й нелюбові до себе счерез ідеальні світлини на сторінках глянцевих видань.powered by lun.ua