У Dove перепросили за "перетворення" чорношкірої жінки на білу. ФОТО

— 9 жовтня 2017, 13:31

Після звинувачень у расизмі компанія Dove перепросила за викладену на Facebook рекламу, на якій чорношкіра жінка знімає із себе одяг і перетворюється на білу нібито після використання лосьйону для тіла.

Виробник визнав свою помилку, відповівши, що "погано обдумав, яким чином у рекламі показано образ жінки", і прибрав рекламу з офіційної Facebook-сторінки, йдеться на The Guardian.

Користувачів соціальних мереж обурило те, яким чином у Dove подали ідею "чистоти" від лосьйону для тіла.

[L]Багато хто звернув увагу на те, що компанія чомусь не запропонувала, щоб біла жінка перетворювалася на темношкіру.

На думку користувачів, творці цієї реклами вказали на те, що людей досі судять за кольором шкіри, формуючи суспільний образ того, що вважається гарним у США.

Доки компанія приймала рішення, аби прибрати образливу рекламу зі своєї сторінки у соцмережах, під дописом зібралося понад 3 тисячі коментарів.

У деяких із них був відкритий заклик до бойкоту продукції цієї компанії.

До речі, цей випадок не перший, коли компанія втрапляє у скандальну історію через расистські упередження.

У 2011 році реклама Dove "До і після" так само містила меседж про те, що навіть темношкіра жінка перетвориться на білу, якщо скористається засобами цього виробника.

Раніше також повідомлялося, що у скандал на підґрунті расизму втрапила компанія Nivea, у рекламному повідомленні якої йшлося про те, що більй значить чистий".

Реклама:

Головне сьогодні