Тест

Як виростити впевнену в собі доньку: 5 порад татусям

Опитування показують: 80% сучасних дівчаток встигають спробувати на собі якусь дієту ще до 10 років. І надзвичайно важливу роль у тому, як донька сприймає себе та своє тіло, відіграє батько.

Як допомогти своїй дитині та закласти правильний фундамент для формування її самооцінки – кілька порад для батьків мають експерти.

Про це пише The Independent із посиланням на Common Sense Media.

Як констатують дослідники, 87% жіночих персонажів дитячих передач, ситкомів та мультфільмів мають вагу, нижчу за норму (чи багато ви знаєте пухкеньких диснеївських принцес?). А персонажі з надлишковою вагою частіше бувають непривабливими та позбавленими друзів. Недивно, що при цьому в дітей – особливо в дівчаток - із дуже раннього віку виникають проблеми зі сприйняттям свого тіла.

"Зв'язок між батьком та донькою є одним із найважливіших, він визначатиме, як молода жінка дивитиметься на чоловіків, і якими будуть її стосунки решту її життя. Якщо вона відчуває, що батько повністю приймає її фізичну форму, що вона є досить хорошою "така, як вона є", це матиме лише позитивний вплив на те, як вона себе сприйматиме в фізичному сенсі", - зазначила психотерапевт Еммі Бруннер.

[INFOCARD]

Більше корисного:

25 фраз, які надихнуть вашу дитину бути більш впевненою в собі

15 запитань, які варто ставити дітям для покращення їхнього мислення

50 запитань, які батькам варто поставити своїм дітям для їхнього розвитку