Тест

12 правд, яким не заперечиш. Письменниця розповіла на TEDx, чого навчилаcя у свої 63 роки

Американська письменниця Анн Ламотт виступила на TEDx із промовою-інструкцією людям, які переживають стрес та відчуття безвиході.

Анн Ламотт. Фото theliteracysite.com

"Мій 7-річний онук, коли прокидається вранці, часто каже: "Уяви, а якщо сьогодні найкращий день у твоєму житті". Іншим разом він кличе мене тремтливим голосом посеред ночі й питає: "Бабусю, а ти ж колись помреш?"

Я вважаю, для мене та тих, кого знаю, це є ілюстрацією, що ми – суміш щасливих передчуттів та страху", – розповідає Анн Ламотт.

Американська письменниця, авторка повістей та книжок у жанрі нон-фікшн, вона багато пише про питання, які турбують її саму.

Наприклад, книги Анн Ламотт стосуються життя матерів-одиначок, дотримання християнських догм у мінливому світі, подолання депресій та залежностей.

Звичка прислухатися до себе підштовхнула жінку перед днем народження зробити список всього, що письменниця вважає безперечним.

"Люди почуваються досить приреченими і перевантаженими, вони часто запитують мене – що таке правда. Отож, я надіюсь, що цей список може стати гарною базовою інструкцією для них. У масовій культурі настільки мало правди, що було б добре бути впевненим хоч у якихось речах", – ділиться Ламотт.

[INFOCARD]

Цитати за перекладом Сергія Гайдая та Христини Ромашко.