Велосипедисти просять владу Києва повернути кошти на велодоріжки

— 14 грудня 2017, 13:07

Велосипедні ініціативи Києва звернулись до КМДА і Київради зі спільною заявою про повернення зниклих 50 млн грн, заплановані на розвиток велоінфраструктури міста.

Фото Ольги Поліщук

Річ у тім, що Київська міська рада опублікувала проект рішення з бюджетом Києва на 2018 рік, в якому не передбачено грошей на велоінфраструктуру в запланованому раніше обсязі.

"На розвиток велоінфраструктури у проекті бюджету цього року закладено лише 300 тисяч грн, з яких 100 тисяч грн на проектування велоінфраструктури вцілому, і ще 200 тисяч грн на проектування велодоріжки від Поштової площі до мосту Патона", – повідомляють автори звернення.

Фото avk.org.ua

За їхніми даними, заявлена сума суперечить:

  • Стратегії розвитку Києва 2025, де індикатором ефективності стоїть твердження, що 5% поїздок в місті мають відбуватися велосипедом;
  • Зобов’язанню, яке взяло на себе місто під час акції "Білий велосипед. Досить нас вбивати" 27 вересня про розвиток комфортної та безпечної велоінфраструктури.

[L]Ще 16-го листопада відбулось засідання постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, на якому презентувались і розглядались бюджетні запити різних департаментів КМДА.

ВІДЕО ДНЯ

Департамент транспортної інфраструктури КМДА формував бюджетний запит на велоінфраструктуру на 2018 рік в розмірі 50 млн грн.

Оскільки тепер цих коштів не перебачено, велосипедисти намагаються домогтися їхнього повернення.

Із повним текстом заяви можна ознайомитися за посиланням.

Реклама:

Головне сьогодні