Вечірка чи благодійність? Студенти Шевченка ображаються на закритий захід у виші

— 29 січня 2018, 14:46

Київський університет імені Тараса Шевченка відправив своїх студентів на навчальні та виробничі практики поза межами університету, а в цей час в Інституті міжнародних відносин (ІМВ) влаштували закритий захід.

Частина студентів та випускників Інституту обурилися та назвали захід у холі на вулиці Мельникова 36/1 приватною вечіркою з нагоди дня народження ведучої Тетяни Терехової.

У прес-центрі Інституту міжнародних відносин "Українській правді. Життя" розповіли, що до закладу звернулися випускники з ініціативою зробити зустріч.

Завдяки події платформа STUDWAY (її засновниця Тетяна Терехова, теле- та радіоведуча й випускниця ІМВ) вдалося зiбрати 49785 грн на стипендiальнi програми для талановитих студентів та 47 500 грн в ендаумент-фонд ІМВ.

Офіційно випускники ІМВ збираються кожної третьої суботи вересня протягом останніх 6 років. У таких випадках Інститут сам виступає організатором події.

Зустріч 27 січня, за словами представників закладу, могла бути закритою, тому що організовувалася певним колом студентів, а не централізовано для всіх.

"Окрім цих щорічних зустрічей, випускники проводять ще ряд своїх на базі ІМВ, або ж за його межами. Ardea Alba, Friendly People Клуб випускників ІМВ вже провели багато заходів і, до речі, більшість з них були благодійними", – йдеться в офіційній відповіді директора ІМВ Валерія Копійки.

У таких випадах заклад надає лише місце проведення, якщо організатори зустрічей цього потребують.

"Вони самі відповідальні за організацію, гостей та інше. STUDWAY офіційно до нас звернувся, у нас є всі документи. Це була зустріч випускників із благодійним контекстом", – розповіли у прес-службі ІМВ.

Натомість студенти та випускники ІМВ продовжують викладати світлини події, на яких учасники події розважаються в антуражі студентського гуртожитка.

На світлинах упізнається колеги Терехової по Євробаченню, Олександр Скічко та Володимир Остапчук, співачка Ольга Цибульська та інші.

Керівниця проекту STUDWAY Інга Колба запевняє, що під час заходу 27 січня збиралися благодійні пожертви на стипендії для обдарованих студентів.

[L]"На зустріч ми запрошували випускників, які постійно підтримують STUDWAY. Відповідно було логічним долучити їх до такого заходу. Ми тільки починаємо цю стипендіальну програму, тож нам потрібно було зрозуміти, наскільки це пройде, чи зберемо ми потрібну суму", – розповіла Інга "Українській правді. Життя".

За словами керівниці STUDWAY, Тетяна Терехова була співорганізаторкою і співведучою події.

"Таня народилася 25 січня. Може, хтось із присутніх на зустрічі 27 січня, не встиг раніше її привітати або ж вирішив продовжити святкування якимсь іншим чином – то тут ми не могли на це вплинути. Це не було приватною вечіркою жодним чином", – пояснила Колба.

Наталія Вуйтік, УП

Реклама:

Головне сьогодні