28-річний чоловік "відвоював" у суді своїх 13 дітей від сурогатних матерів

11539
20 лютого 2018

Суд у Бангкоку визнав право батьківства за 28-річним японцем на 13 дітей, котрих народили сурогатні матері.

Фото tuelekza/Depositphotos

Судова постанова дозволяє Міцутокі Шігета опікуватися дітьми, повідомляє ВВС.

Цих дітей народили жінки з Таїланду, проте ідеться також, що він міг приїздити в Індію та Україну, аби знайти сурогатних матерів і тут.

Міцутокі Шігета – син заможного підприємця з Японії.

У 2014 році виявилося, що він є батьком 16 дітей, народжених завдяки комерційній програмі сурогатного материнства у Таїланді.

Тоді його звинувачували у торгівлі людьми, розслідуванням його справи займався Інтерпол.

Під час обшуків помешкання, правоохоронці знайшли у нього дев’ятьох сурогатних дітей, няньок та вагітну жінку, яка виношувала ще одну дитину.

Під час обшуків у нього знайшли дев’ятьох сурогатних дітей, няньок та вагітну жінку, яка виношувала ще одну дитину. Фото bbc.com

Невдовзі Міцутокі Шігета поїхав з Таїланду, однак пізніше подав до суду на Міністерство соціального розвитку та безпеки людини, аби отримати опіку над дітьми.

Так за чоловіком закріпилося поняття власника "дитячої ферми".

Резонансність випадку підштовхнула владу Таїланду згорнути програму сурогатного виношування дітей для іноземців.

Шігета все-таки отримав право "одоосібного батьківства".

"Заради щастя й можливостей, які 13 дітей можуть отримати від їхнього біологічного батька, за яким не було помічено несхвальної поведінки, суд ухвалив, що позивач є дійсним батьком цих дітей", – йдеться в ухвалі суду.

У 2015 році Шігета уже отримав батьківські права на трьох дітей.

Адвокат чоловіка наполягав, що Шігета просто хоче мати велику родину, а будучи сином японського можновладця, він зможе забезпечувати дітей.

ЗМІ Таїланду повідомляють, що Шігета неодружений, володіє кількома компаніями та вже започаткував трастові фонди для своїх "нащадків".