Де у Києві офіційно дозволено вигулювати собак. АДРЕСИ

4431
7 лютого 2018

У Києві оприлюднили перелік місць, де офіційно дозволено вигулювати собак.

Фото ArturVerkhovetskiy/Depositphotos

Найбільше офіційно дозволених місць для вигулювання собак розташовано у Деснянському районі столиці, повідомляє Департамент міського благоустрою.

Майданчики для вигулу тварин мають розміщуватися на відстані не менше 40 метрів від вікон будинків, дитячих і спортивних майданчиків, територій шкіл тощо.

Реклама:

Така зона повинна бути не менше 30% від загальної площі міського парку або скверу в районі.

У відомстві розповідають, що складнощі в  облаштуванні зон для вигулу виникають насамперед через щільність розташування житлових будинків.

Із такою проблемою, наприклад, можуть зіштовхуватися жителі у Шевченківському районі Києва.

За словами директора Департаменту міського благоустрою Тараса Панчія, виокремлення зон для вигулу тварин може покращити санітарно-епідемічний стан у Києві та зменшити кількість укусів собаками людей.

Вигулювання собак дозволено:

У переліку районів з якоїсь причини сплутані вулиці у районах Києва. Так вулиці Порика, Гречки та проспект Свободи, які знаходяться у Подільському районі, чомусь записані до переліку Печерського району.

Окремий перелік до Подільського району взагалі відсутній.

З цього приводу "Українська правда. Життя" написала запит до Департаменту міського благоустрою столиці. Також ми уточнили, як саме визначали місця для вигулу.

Нещодавно дослідники Університету Ліверпуля виявили, що собаки кусають чоловіків частіше, ніж жінок, а також можуть напасти на неспокійних та тривожних людей.

Раніше йшлося про те, що жінки краще розуміють собак, ніж чоловіки.

Із ПРАВИЛАМИ, ЯК ДОРОСЛИМ ТА ДІТЯМ ПРАВИЛЬНО ПОВОДИТИСЯ ІЗ СОБАКОЮ, ознайомлюйтеся за лінком.Реклама: