Дані Apple Watch стали доказами у розслідуванні вбивства

— 4 квітня 2018, 14:25

Apple Watch зареєстрували, коли серце жертви перестало битися. Це стало ключовим доказом у суді проти австралійки, яку звинувалити у вбивстві свекрухи.

У вересні 2016 року Кароліну Нільсон звинуватили у вбивстві своєї 57-річної свекрухи Мирни Нільсон у їхньому будинку в Аделаїді.

Кароліна Нільсон з Мирною Нільсон

Того дня 26-річна невістка повідомила поліції про те, що на її свекруху напала група чоловіків, які вломилися у будинок, пише Daily Mail.

Приблизно через 3 години після повідомлення у поліцію про вторгення у будинок, сусіди знайшли жінку на вулиці з перев'язаними руками та обличчям.

Днями були знайдені докази того, що історія, яку розповіла поліції Кароліна, була неправдивою, а вторгенння у будинок – сфабрикованим.

З'ясувати це вдалося завдяки відновленим даним Apple Watch вбитої жінки.

Вони свідчили про характерний стрибок активності жінки, яка потім різко зменшилася. Це довело те, що жінка дійсно була жертвою атаки, а потім втратила свідомість.

Незабаром Apple Watch припинили запис частоти серцебиття жінки.

[L]Таким чином судмедекспертам вдалося звузити час між нападінням та моментом смерті до семи хвилин. Це відбулося між 18:38 і 18:45.

Це суперечило свідченню невістки про те, що напад чоловіків на свекруху тривав протягом 20 хвилин.

Більше того, не дивлячись на ствердження Кароліни про те, що на неї також напали, дівчина використовувала свій телефон о 19:02, щоб написати повідомлення чоловіку, та о 19:33, щоб зайти на eBay.

Разом з тим, адвокат Кароліни вимагала у суду випустити свою клієнтку під домашній арешт, аргументуючи це тим, що вона більше року не намагалася втекти.

Але суд відхилив заяву через серйозність обвинувачень та через спроби дівчини приховувати докази.

Наступне судове засідання має відбутися 13 червня.

Реклама:

Головне сьогодні