Нові правила Facebook: тепер можна оскаржити видалення постів

— 25 квітня 2018, 12:52

Facebook випустив зведення правил щодо вмісту публікацій, які він дозволяє розміщувати у своїй соцмережі.

Зокрема, це стосується такого контенту, як вживання наркотиків, секс-робота, цькування, мова ворожнечі та насилля.

Фото Mactrunk/Depositphotos

Facebook протягом років мав стандарти спільноти, які регулювали те, який контент дозволено публікувати у соціальній мережі, повідомляє Reuters.

Але у загальному доступі була лише відносно коротка і загальна версія зведення правил, у той час як у компанії був набагато більш детальний внутрішній документ.

Тепер компанія розмістила довший документ на своєму веб-сайті, щоб уникнути плутанини і стати більш відкритим у питаннях алгоритму своїх дій.

"Ми завжди публікували стандарти спільноти, але починаючи з сьогоднішнього дня ми також продемонструємо наші внутрішні керівні принципи, зокрема, як саме ми визначаємо мову ворожнечі, насильство, оголене тіло, тероризм та інший вміст, який ми не дозволяємо", – повідомляє засновник Facebook Марк Цукенберг на своїй сторінці у соцмережі.

[L]Довша версія стандартів спільноти охоплює широкий спектр слів і зображень, які Facebook піддає цензурі, з детальним описом кожного з них.

Нові правила вперше дозволять людям оскаржувати рішення про видалення окремих постів.

"Починаючи з цього тижня ми також створюємо новий процес оскарження, щоб ви могли оскаржити рішення щодо окремих публікацій, якщо ви вважаєте, що ми зробили помилку", – коментує Цукенберг.

Раніше ж можна було оскаржувати лише видалення облікових записів, груп та сторінок.

Крім того, Facebook починає називати конкретну причину того, чому вміст деяких публікацій видаляється.

Реклама:

Головне сьогодні