Що у перших бейбі-боксах? Українки критикують пологовий набір. ФОТО

— 26 вересня 2018, 15:12

У вересні в Україні сім'ям, у яких народилася дитина, почали видавати пакунки малюка.

Про це написала на своїй сторінці у Facebook українка Олександра Дворецька із Києва.

Вона запостила світлину своєї сестри Тетяни Забави, яка живе у Миколаєві та нещодавно народила малюка.

Фото з Facebook

"Кого там цікавив бебі-бокс від Кабінет Міністрів України? Так от він! Видали, правда, через два тижні після народження дитини, але, каже сестра, речі якісні і гарні", – зазначає Олександра.

Фото з Facebook

До бейбі-боксу увійшли підгузки, вологі серветки, пелюшки, шапочка, боді з коротким рукавом, боді з довгим рукавом, штани-повзунки із закритими носочками, чоловічки з довгим рукавом та штанцями, шкарпетки, термометр, дитячі манікюрні ножиці, прокладки для лактації, рушники, іграшка-брязкальце, дитячий крем, рідке мило-шампунь.

Увесь комплект упакований в коробку з міцного картону з додатково укріпленим дном – вона може слугувати колискою для немовляти.

Фото з Facebook

Раніше у мінсоцполітики зазначали, що загальна вартість пакунку малюка буде до 5000 грн без урахування витрат на закупівлю товарів, робіт та послуг, пов’язаних з комплектуванням пакунків і доставки їх до пологових будинків.

Тому коментарях допису Олександри користувачі мережі почали критикувати співвідношення ціни і якості речей, що увійшли до бейбі-боксу.

[L]Згідно з постановою Кабміну, пакунок малюка мають видавати під час виписки новонародженої дитини з пологового будинку.

Але у разі, якщо на день виписки новонародженої дитини з пологовому будинку пакунок малюка не видали, потрібно звернутися у місцевий структурний підрозділ з питань соціального захисту населення.

На підставі цієї заяви підрозділ має доставити бейбі-бокс за місцем проживання протягом 17 робочих днів.

Нагадаємо, такі затримки можуть відбуватися через проблеми з закупівлями товарів для пакунків малюка.

Реклама:

Головне сьогодні