Як незабутньо провести Геловін: три гри для великої компанії

6651
30 жовтня 2018

Відьми, чорти, привиди... Ні, це не шабаш на Лисій горі, це всього лише святкова вечірка.

Переддень Дня всіх святих або Геловін (Хелловін, Halloween) – відзначають у всьому світі ось уже кілька сотень років. А останнім часом він став активно святкуватися і серед української молоді.

Для створення справжньої атмосфери свята не обов'язково проводити час на кладовищі, розриваючи могили і прикрашаючи місце проведення вечірки справжніми скелетами.

Реклама:

У наш час все необхідне можна знайти в магазинах святкової атрибутики.

Для свого інтер'єру ви можете обплести люстри і кути прикольною штучної павутиною з павуками.

Частину декору можна зробити своїми руками. Це можуть бути і веселі кажани, і фігурки привидів, виконані з простого чорно-білого паперу.

Звичайно, вам не обійтися на святі без традиційного гарбуза.

Хоча в традиціях древніх кельтів, звідки взялося свято, не могло бути місця для цього плода, однак його використання надає дивовижну атмосферу.

У якості костюму ви можете підібрати щось в своєму гардеробі, пройтися по магазинах секонд-хенду, або звернутися до професіоналів.

Реклама:

Отже, все вже підготовлено: прикрашений будинок, підібраний костюм, куплені подарунки і стіл ломиться від смачних і стильних страв. Залишилося тільки дочекатися гостей і влаштувати з ними справжній відьомський шабаш.

Існує досить багато ігор для великої компанії на Геловін.

Пропонуємо кілька з них, щоб вечір 31 жовтня став незабутньою вечіркою, організованою саме вами!

1

Зловісний мішечок

Вам знадобляться: маленький мішечок; декілька дивних або неприємних на дотик предметів – сушені сливи, зморщена морквина, капелюшок гриба, волога губка і так далі.

Складіть всі предмети в мішечок, бажано ще до приходу гостей.

Учасники сідають у коло. Ведучий моторошним тоном розповідає моторошну історію про те, як він знайшов мішечок. Наприклад, на кладовищі, в будинку з привидами, або це подарунок примари.

Першому гравцеві пропонується намацати що-небудь у мішечку. Заглядати всередину і обмацувати мішечок можна! Виймати предмет забороняється. Після того, як гравець схопив якусь річ, він повинен вигадати про неї якомога страшнішу історію.

Наприклад, гравцеві попалася сушена слива, і він передбачає, що це чиїсь вирвані та всохлі очі. І придумує історію про це.

В кінці історії оповідач, нарешті, витягає цю річ з мішечка і, як правило, сам дивується, як далеко може відвести його фантазія.

Після цього мішечок передається наступному гравцеві, який розповідає свою історію про інший предмет.

2

Полювання на привида

Вам знадобиться хустка.

Для початку ви повинні вибрати "мисливця за привидом". Йому потрібно зав'язати очі. Решта учасників тепер -– привиди, вони танцюють навколо мисливця, а мисливець намагається їх схопити.

Якщо йому це вдалося, то спійманий привид жалібно стогне і голосить. Якщо мисливець дізнався привида по голосу і назвав його ім'я – вони міняються ролями. Однак якщо мисливець не вгадав, він повинен спробувати щастя з іншим спійманим гравцем.

3

Танець відьом та чортів

Вам знадобляться: музика і мітла. Замість мітли можна використовувати віник, швабру і так далі.

Учасники стають в коло разом з мітлою. Коли включається музика – відьми та чорти починають весело танцювати і передавати мітлу з рук в руки.

Та відьма, у якої мітла виявляється після того, як музика припиняється, вилітає з гри (природно, без мітли).

Виграє той, хто в підсумку залишиться один танцювати з мітлою.Реклама: