Освітні виставки 15-17 листопада в Українському домі®
Організатори виставки запрошують старшокласників, студентів і батьків відвідати виставки "Освіта за кордоном" та "Освіта та кар’єра – 2018", в ході яких будуть представлені більше 70 закордонних навчальних закладів з різних країн світу та провідні українські вищі.
У ході виставки майбутні абітурієнти та їх батьки зможуть дізнатися про підготовчі програми, які пропонують навчальні заклади, рівень вимог до сертифікатів ЗНО з навчальних предметів, кар’єрні перспективи після отримання диплому тощо.
![]() |
Експозиція виставки "Освіта за кордоном" розрахована на тих людей, які бажають навчатися за кордоном. Відвідувачам буде представлений широкий спектр освітніх програм.
Упродовж трьох днів роботи виставки українська молодь зможе ознайомитися з пропозиціями вивчення іноземних мов за кордоном, отримати актуальну інформацію про підготовчі університетські курси та дізнатися про бакалаврські і магістерські програми закордонних університетів та коледжів.
Відвідувачі також матимуть змогу поспілкуватися з представниками посольств, культурних центрів та провідних українських спеціалізованих агенцій.
У цьогорічній виставці беруть участь навчальні заклади і академічні агенції з Іспанії, Італії, Кіпру, Литви, Норвегії, Польщі, Румунії, Словакії, Словаччини, Туреччини, Чехії, США, Франції, Швейцарії.
Традиційно великими павільйонами будуть представлені навчальні заклади Чехії, Польщі та Словаччини, що здобули популярність в Україні завдяки привабливому співвідношенню вартості та якості освіти.
Виставка "Освіта за кордоном" працюватиме протягом трьох днів, з 15 до 17 листопада в Українському домі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) з 11.00 до 18.00. Вхід вільний.
З переліком учасників виставки Ви можете ознайомитись на сайті http://osvitaexpo.com.ua