"Лягай, будеш богатирів обслуговувати". Лейтенантка заявила про сексуальні домагання від командира

— 17 січня 2019, 15:53

"Тільки я прийшла в частину, старші жінки радили менше потрапляти командирові на очі, бо він любить молоденьких дівчат", – так розповідає про свою службу у Військовій частині А1358 у Хмельницькій області Валерія Сікал.

Через рік знущань дівчина наважилася заявити в поліцію на свого командира Віктора Іваніва.

Валерія Сікал на службі. Фото "20 хвилин"

Про це повідомляє Вінницький портал "20 хвилин".

За словами дівчини, військовий спочатку часто викликав її до себе та змушував до статтевих зносин, торкався, говорив неприємні речі, обіцяв за поступливість легку службу.

Лейтенантка систематично відмовляла – й тоді починалися знущання.

Іванів, за словами дівчини, принижував її перед молодшими за званням, викликав у готель для прикомандированих і до своєї цивільної машини на КПП.

За її словами, виклики через чергову частину фіксується, тож можна довести підвищений інтерес до неї з боку командира.

"Він приказує, що "ти маєш вступити зі мною в сексуальний зв'язок, і тоді буде у тебе в службі все добре, все класно, без проблем. Якщо цього не зробиш, то я тобі покажу всі "прєлєсті" армії", – розповіла Валерія Сікал.

"Під час розмови він хапає мене за руки, гладить по нозі, обіймає, прижимає до себе чи до стіни. Постійно змушує до контакту. Я, як тільки можу, тікаю від нього, стараюся уникнути", – додає вона.

Військова каже, одного разу під час нічного чергування командир зайшов в кімнату відпочинку зі своїм першим замом зі словами: "Давай, роздягайся, лягай, будеш богатирів обслуговувати"

Дівчина заявила і у військову прокуратуру також. Фото "20 хвилин"

Валерія Сікал наразі не у військовій частині.

"По мені відкрите посадове розслідування про залишення частини, але є рішення лікарської комісії про те, що я після операції потребую відпустки на термін 30 календарних днів", – пояснює вона.

Дівчина каже, що перенесла операцію на хребті. Вона переносила важкі боєприпаси, виконуючи службові обов’язки.

Коли зірвала спину, командир у відпустку за станом здоров’я не відпустив, наказав з госпіталю повертатися в частину, а чоловіка (теж військового) не пускав на територію.

Після цього Валерія і наважилася розповісти про домагання.

Головне управління Нацполіції у Вінницькій області порушило кримінальну справу за заявою лейтенантки через змушування до вступу в статтевий зв'язок.

Заяву про домагання у дівчини прийняли не одразу.

Спочатку вона намагалася подати її у Хмельницькій області, де й проходить службу. Однак там, каже, з неї просто посміялися.

Допомагає проходити "кола пекла" подружжю Сікал голова ГО "Ревізія влади" Віталій Павловський.

За словами Віталія Павловського, поліцейські не хотіли говорити з Валерією в присутності її чоловіка та теж не надто охоче приймали заяву.

Він відзняв спілкування Валерії з поліцією і виклав відео у YouTube.

Журналісти "20 хвилин" намагалися поспілкуватися з Віктором Іванівим.

Він від коментарів відмовився.

"Українська правда" також намагається отримати коментар від військового.

Вас також може зацікавити:

Реклама:

Головне сьогодні