Тест

10 наукових підказок для батьків від американської економістки

Як дати раду, коли ви новоспечений татусь чи мамуся і щодня отримуєте сотні порад щодо догляду за дитиною, які не надто в’яжуться між собою.

Кому вірити?

Що насправді корисно дитині?

І як не виснажувати себе надміру у перші роки після народження дитини?

Американська економістка, професорка Браунського університету Емілі Остер, очікуючи на першу дитину, вирішила перевірити найпопулярніші підходи до вагітності, догляду за дитиною та виховання.

Озброївшись статистикою та проаналізувавши сотні наукових досліджень вона робить підтверджувальні чи спростувальні висновки і викладає їх у двох книжках – "Очікуючи на краще" та "Шпаргалка для батьків. Науковий підхід до виховання – від народження до садка". Остання книжка вийшла у перекладі Наталії Валевської у видавництві Yakaboo Publishing.

Емілі Остер. "Шпаргалка для батьків. Науковий підхід до виховання – від народження до садка"

Пропонуємо 10 висновків Емілі про основні етапи догляду за дитиною після народження і в перші роки її життя з книжки "Шпаргалка для батьків".

[INFOCARD]

Всі ілюстративні світлини від Depositphotos

Вас також може зацікавити:

Хочете успішну дитину? Залучайте її до хатніх обов'язків

Дитина просто не вихована чи має синдром гіперактивності: як визначити і контролювати

Автокрісло: як їздити з дитиною у таксі, як вибрати своє та чи є альтернативи

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я та здоровий спосіб життя.