Хочеться і колеться. Чому секс утрьох підходить не всім – пояснюють експерти

Дарія Поперечна — 16 лютого 2020, 11:00

Секс у трьох – популярна сексуальна фантазія, проте не всі до неї готові.

Цей феномен вивчали науковці Інституту імені Кінсі, Ковентрійського університету та Американської асоціації психологів.

За результатами дослідження лікаря Джастіна Леміллера, який написав книгу Tell Me What You Want, любощі утрьох – найпопулярніша сексуальна фантазія американців, пише The Guardian.

Секс у трьох – найпопулярніша сексуальна фантазія. Фото ongap/Depositphotos

Так, серед опитаних респондентів віком від 18 до 87 – 95% чоловіків та 87% жінок сказали, що фантазували про секс із кількома партнерами.

Дослідження національно-репрезентативної вибірки США у 2017 році виявило, що 18% чоловіків та 10% жінок мали інтим у трьох.

ВІДЕО ДНЯ

Найчастіше про секс утрьох фантазують не студенти, а люди близько 40-60 років.

"Більшість з цих людей перебувають в довгострокових моногамних відносинах, тому вони розглядають секс у трьох як спосіб повернути новизну в своє сексуальне життя", – зазначає Джастін Леміллер.

При цьому секс з кількома партнерами вважають фантазією, яка не може бути вдало реалізованою.

На такі результати вплинули різні очікування партнерів.

"Більшість людей не має сценарію того, як потрібно кохатися в трьох.

Це здається чудовою ідеєю, але в реальності відрізняється від того, як ми зображуємо це собі в голові", – пояснює лікар Джастін Леміллер.

10 міфів про секс, у які ви досі вірите

Часто пари розцінюють третю сторону як допоміжну, яка може посилити їхнє задоволення.

Але потенційно це дуже складно виходити за рамки усталеного гендерного складу до формату ЖЧЖ (жінка-чоловік-жінка) чи ЧЖЧ (чоловік-жінка-чоловік).

Досліджуючи статеві відносини у трьох лікар Раян Скоутс виявив, що мотиви пошуку додаткового партнера часто переростають у щось більше, ніж пошук нових відчуттів.

Наприклад, деякі хочуть виконати пункт із списку своїх сексуальних бажань, а інші - таким чином компенсують зраду партнера.

"Виходить у вас є сексуальний доступ до інших людей, але ви робите це у рамках власних відносин",– пояснює терапевт Американської асоціації психологів Хіт Шехінгер.

Деякі респонденти відповідали, що йшли на цей експеремент, щоб задовольнити бажання партнера або забезпечити собі певний важіль управління у відносинах.

Але існують випадки, коли однин із партнерів просто не зміг відмовити іншим.

Вас також може зацікавити:

Які сексуальні проблеми може вирішити "віагра". Пояснюють експерти

Сексуальні стратегії, які вас вразять: як кохаються тварини

Які пози у сексі допоможуть схуднути? Дослідження

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я та здоровий спосіб життя.

Реклама:

Головне сьогодні