Панди, яких намагались звести 10 років, зайнялись сексом, коли люди від них відчепились

Наталiя Бушковська — 7 квітня 2020, 14:00

Гігантські панди, над чиїм спарюванням науковці працювали 10 років, нарешті мали природній секс.

Диво сталося після того, як зоопарк закрили на карантин 26 січня. Можливо, тваринкам просто не вистачало трохи приватності.

По це повідомляє прес-служба зоопарку Гонконгу Ocean Park.

Гігантські панди Ін Ін та Ле Ле живуть у зоопарку з 2007 року. З 2010 працівники зоопарку намагалися заохотити їх до спарювання, але безрезультатно.

Проте це нарешті сталося.

ВІДЕО ДНЯ
Переглянути цей допис в Instagram

【🐼大熊貓盈盈和樂樂的好消息💕】經過多年嘅愛情長跑,盈盈同樂樂今日終於成功自然交配喇!今次係佢哋小倆口自9年前(2011年起)開始嘗試自然交配以來首次成功,公園嘅獸醫同護理團隊會繼續密切觀察佢哋嘅身體狀況同行為變化,希望會有熊貓「添丁」嘅好消息!大家留低❤️emoji,一齊祝福盈盈同樂樂可以早日迎接新家庭成員喇! . . [🐼Good News from Giant Panda Ying Ying & Le Le💕] Ying Ying and her long-standing sweetheart Le Le succeeded in natural mating today! This is the first success since the cute couple began attempts at natural mating 9 years ago (from 2011). The Park’s veterinary and animal care teams have been closely monitoring the giant pandas’ body conditions and behavioural changes, hoping to bring wonderful pregnancy news to you all. Let’s leave a ❤️ emoji in the comment section to send your blessing to our lovable Ying Ying and Le Le! #hkoceanpark #OPLovelyAnimals #panda #海洋公園 #熊貓

Допис, поширений Ocean Park Hong Kong (@hkoceanpark) 6 Кві 2020 р. о 8:14 PDT

Про вагітність поки говорити зарано, перші ознаки, як, наприклад, зміни у рівні гормонів та поведінці з'являться не раніше початку червня.

Працівники зоопарку тісно співпрацювали з Заповідником та дослідницьким центром Китаю.

Виношування у гігантських панд триває 72-324 дня. Але підтвердити вагітність за допомогою ультразвукового дослідження можливо лише за 14-17 днів до пологів.

Вас також може зацікавити:

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я та здоровий спосіб життя.

Реклама:

Головне сьогодні