У світі підняли келих за нову колекцію українських вин! ®

— 15 травня 2020, 08:00

"Щоб випити гарного вина, не потрібен привід", - це вам скаже будь-який француз.

"Натомість знадобляться сир і прошуто", - неодмінно вставить італієць, "А ще не завадять вірні друзі і сім'я", - додасть грузин.

І хоч винні традиції країн різноманітні і багатогранні, збігаються вони в одному - для гарного вина не потрібен привід.

Слідуючи кращим європейським традиціям, винороби Villa Krim створили нову колекцію вин Appetite Collection.

7 чудових композицій, кожна з яких на всім зрозумілій візуальній мові демонструє, з якою стравою найкраще сполучати дане вино.

З огляду на те, що вихід нової колекції збігся із малоприємними світовими подіями, влаштувати традиційну відкриту дегустацію було складно, але в Villa Krim знайшли інший вихід, відправивши новинку знайомим сомельє в різні куточки планети, щоб зібрати їх відгуки, а разом із тим підняти келих за вихід Appetite Collection .

І ось кілька найяскравіших рецензій про новинку.

Англія, Ліверпуль

5/04/2020 "Тут повинна була б бути рецензія про прекрасне вино Villa Krim із нової Appetite Collection, але вона буде завтра, тому що все, що я можу сказати після дегустації сьогодні: "thgksf khfiszbv datyaolhdgl jdvbs aswe dvnsj".

6/04/2020 "Чесно кажучи, я був упевнений, що сяду за рецензію не раніше обіду, адже, почавши вчора дегустацію вин з нової колекції Villa Krim, і, не зумівши зупинитися навіть на 6 келиху, прогнози на мій сьогоднішній ранок були не втішними, але хвала славним виноробам і англійському повітрю - зараз 9 ранку і навіть тіні похмілля не помітно сьогодні на моєму обличчі і самопочутті.

Крім того, так як я справжній англійський зануда і дуже люблю ретельно вивчати все нове для себе, я завантажив програму по QR коду зазначеному на пляшці і з задоволенням зіграв у гру з вашим віртуальним сомельє - це було дуже кумедно.

А враховуючи, що він детально розповів, чому вино Beef Steak з Appetite Collection прекрасно доповнить страви з м'яса, я вирішив дослухатися поради і поєднував його з яловичиною Веллінгтон, і повинен сказати - це було чудово!

Дотримуючись вашого прохання, я піднімаю келих за появу цього вина, адже привід дійсно гідний!

З найкращими побажаннями, Олівер Ламберт".

Франція, Марсель

О, як це було жорстоко, надіслати мені це вино, знаючи, що я не зможу придбати його у Франції знову.

Що ж, на вашу жорстокість я відповім не менш безжальною рецензією на це вино! Вино Fish Club з Appetite Collection Villa Krim - це не Сотерн, вражений благородною пліснявою, і не П'ємонт з їх знаменитим впізнаваним регіоном, Appetite Collection - це вино, геніальне в своїй простоті і від того воно зачаровує і обеззброює з першого ковтка.

Це вино я б тримав завжди під рукою, щоб доповнити свій обід або вечерю, а якщо мова про суботу, то і сніданок, чорт забирай! До речі, я скористався підказкою і відкрив пляшку Fish Club якраз тоді, коли моя люба дружина приготувала форель.

Поєднання дійсно дуже вдале: легкі цитрусові нотки незрівнянно заграють з рибою, а шовковисто-вершковий смак гармонійно доповнює її ніжну текстуру - це 100% потрапляння в ціль.

Думаю, така проста підказка дуже полегшить вибір людям, які не надто обізнані в сортах винограду і регіонах та звикли покладатися на інтуїцію.

Я завжди кажу своїй дружині: "Слідуй інструкції і все буде чудово", а що може бути простіше, коли інструкція настільки проста проста! Ви просили підняти келих за вихід нової колекції, і я із задоволенням вип'ю це славне вино за те, щоб небо скоріше відкрили і я зміг прилетіти в Україну за ще однією пляшкою. Ваш друг, Анрі Ферет".

Португалія, Порту

"До мого списку" Найбільше в світі я люблю ... " додався пункт!

Вино Don Dessert Appetite Collection впевнено зайняло своє місце між Ліонелем Мессі і персиками. А ще, як і зі справжнім коханням, знайти пояснення цьому важко, але я все ж спробую.

Вино Don Dessert, як старий друг, якого ти знаєш дуже добре: він навряд чи тебе здивує, але точно не розчарує.

Дивно, як по-різному, але кожен раз вдало розкривається смак цього вина, в залежності від поєднання з різними десертами.

Таке освіжаюче і легке, ледь вловиме після "брюссельських" пончиків, і таке приємно-солодке з виразним ягідним ароматом в компанії Semifrio.

Ми з друзями з задоволенням підняли келихи за нову колекцію вин Villa Krim, бажаємо підкорити ще більше сердець, адже в Порту шанувальники вже є! Хохо Габріелла Алмейда "

Найближчим часом Appetite Collection від Villa Krim стане вже доступна в магазинах по всій Україні і оцінити новинку, приєднавшись до міжнародного застілля, можна самостійно! Насолоджуйтесь!

Головне сьогодні