В Індонезії пітон вбив і проковтнув жінку

Яна Осадча — 27 жовтня 2022, 16:09

В індонезійській провінції Джамбі пітон убив і проковтнув жінку.

Про це повідомляє ВВС з посиланням на місцеві ЗМІ.

Жінка на ім’я Джахра, якій було за 50, працювала на плантації каучукових дерев. У неділю вранці вона прийшла на роботу і зникла безвісти. Чоловік зниклої знайшов частину її одягу та інструменти, якими вона користувалася. Жінку оголосили у розшук.

Через день селяни виявили пітона з великим животом. Пізніше місцеві вбили його і знайшли в його шлунку мертву жінку.

Фото: JaykaylDepositphotos

Начальник поліції Джамбі сказав, що її тіло здавалося неушкодженим.

"Коли охорона та мешканці проводили обшук навколо каучукової плантації, то ми знайшли пітона довжиною 7 метрів. Саме цю змію підозрюють у полювання на жертву. Після того, як ми його спіймали, ми знайшли тіло жертви в шлунку змії", – цитує слова начальника поліції The Guardian.

Це не перший випадок в Індонезії, коли пітони вбивали людей. У 2017 і 2018 роках були зафіксовані подібні випадки. В селі Салубіро на острові Сулавесі гігантський пітон убив і проковтнув фермера, пізніше у на острові Муна жінка зникла безвісти у своєму саду, який знаходився біля підніжжя скелі, де у печерах живуть змії.

Їжу пітони заковтують цілком. Їх щелепи можуть розтягуватися навколо великої здобичі.

Раніше один експерт сказав BBC, що пітони зазвичай їдять щурів та інших тварин, але як тільки вони досягають певного розміру, вони починають шукати більш калорійну здобич. Це можуть бути свині, корови і навіть люди.

Читайте також: Змія запліднила себе без участі самця. Як це можливо

Реклама:

Головне сьогодні