Онлайн-шопінг за кордоном: як доставляти в Україну та ще й заощаджувати?

Онлайн-шопінг за кордоном: як доставляти в Україну та ще й заощаджувати?

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну багато всесвітньовідомих брендів припинили свою діяльність. Через певний час, деякі магазини відновили роботу, але є й ті, що, на жаль, досі тримають свої двері зачиненими.

Недоступними в Україні залишаються багато іноземних брендів. Саме тому, на допомогу прийшов сервіс доставки покупок з інтернет-магазинів Європи та США в Україну – myMeest.

Цікаво, що однією з найцінніших переваг купівлі за кордоном, є ціна, адже, до прикладу, Іспанія завжди пропонує вигідні знижки, а купуючи у Туреччині — можна добряче заощадити завдяки курсу. Українці мають можливість замовити товар з будь-якого інтернет-магазину, який зможе доставити товар на склад Meest. Склади є у: США, Польщі, Англії, Італії, Іспанії, Португалії, Німеччині, Туреччині, Греції та Франції.

Фото: myMeest

Як замовити товари з іноземного інтернет-магазину в Україну?

Перш за все, необхідно зареєструватися у персональному кабінеті на сайті mymeest.com, або у мобільному застосунку myMeest. Зареєструвавшись, ви отримаєте особистий ID-номер, який потрібен для доставки покупок в Україну.

Тепер придбайте сам товар в інтернет-магазині, але при оформленні замовлення у полі для введення адреси доставки вкажіть адресу складу myMeest та його номер телефону. Біля свого імені просто додайте особистий ID-номер, який отримали при реєстрації (якщо система не дозволяє, зазначте ID-номер у будь-якому іншому рядку).

Тобто, якщо вам захотілось придбати сукню у H&M в Іспанії, ви оформлюєте замовлення на сайті, як зазвичай, просто біля свого імені додаєте ID-номер, а в адресі доставки зазначаєте склад Meest в Іспанії та його номер телефону.

Після покупки, інтернет-магазин надішле на ваш e-mail лист з трек-номером (декларацією) від служби доставки. Отримавши його, зареєструйте замовлення у персональному кабінеті, або у мобільному застосунку myMeest.

Як тільки посилка прибуде на склад, працівники опрацюють вашу заявку та виставлять рахунок. Ви отримаєте сповіщення у мобільному застосунку myMeest, або лист на e-mail. На цьому етапі потрібно оплатити доставку в Україну.

Фото: myMeest

У персональному кабінеті на сайті, або у мобільному застосунку myMeest, оберіть "Адреси отримувача" та заповніть усі дані. Після створення, на ваш e-mail прийде лист підтвердження. Зверніть увагу, що підтвердити адресу отримувача потрібно з того ж пристрою, з якого її створювали.

Залишилось відправити посилку в Україну. Якщо робите це на сайті у персональному кабінеті, то ліворуч на панелі управління знайдіть "Замовлення" та перейдіть у розділ "Товари з магазинів". У ньому оберіть раніше створеного отримувача і натисніть кнопку "Відправити". Якщо відкрили мобільний застосунок myMeest - перейдіть у розділ "Замовлення", натисніть на номер товару та оберіть "Відправити". Декілька днів і посилка у вас.

Ви маєте можливість замовити товар з будь-якого інтернет-магазину, який зможе доставити товар на склад Meest, але для зручності на сайті mymeest.com створений каталог магазинів, у якому можна знайти, як і відомі бренди, так і відкрити для себе нові інтернет-магазини Європи та США.

Не відмовляйтесь від улюблених брендів, якщо вони ще не відчинили свої двері в Україні та пізнайте нові! Ви можете замовляти за кордоном й заощаджувати, купуючи на знижках, а про доставку в Україну подбає сервіс myMeest.

Головне сьогодні