У Києві відновила свою роботу Печерська міжнародна школа®

18 серпня 2023

17 серпня свою роботу відновила Печерська міжнародна школа (Pechersk School International, PSI). Затишний та сучасний освітній простір готовий зустрічати учнів із Сполучених Штатів Америки, Італії, Великобратанії, Ізраїлю та України. 

 

PSI - це багатонаціональна міжнародна школа, відкрита у Києві у 1995 році. Сьогодні вона є єдиною в Україні школою, в якій мають право викладати три шкільні програми Міжнародного Бакалаврату (International Baccalareatte):

  • Primary Years Programme (Програма початкової школи),
  • Middle Years Programme (Програма середньої школи)
  • Diploma Programme (Дипломна програма для випускників школи).

Учні Печерської міжнародної школи також мають доступ до затвердженої МОН програми екстернату Української школи. У PSI можливе навчання дітей від 3 до 18 років.

Диплом від IB має міжнародне визнання та відкриває можливості вступу до провідних ВИШів Європи, США, Азії та Австралії.

Міжнародний досвід та англомовне середовище

Основною мовою викладання у PSI є англійська. Також є програма підтримки вивчення академічної англійської мови для учнів з початковим рівнем знань.

В PSI також свідомі того, що наявність рідної мови учня необхідна для нормального розвитку самооцінки та культурної ідентичності, а також допомагає успішно вивчати другу мову (англійську та ін).

 

Саме тому, паралельно із зануренням в англомовне середовище, у школі додатково вивчають французьку, іспанську та українську мови.

Велика кількість викладачів вільно володіють двома або трьома мовами. У PSI дбають про безпеку, а також про комфорт з точки зору культурного середовища. 

Понад половина викладачів школи - іноземці. Є у числі викладацького складу й українці. PSI отримала акредитацію від Асоціації шкіл та коледжів Нової Англії (NEASC), яка посвідчує високу якість усіх шкільних процесів та викладацького складу.

Дізнатись більше про Печерську міжнародну школу на сторінках у соціальних мережах: