Вивід криптовалюти в Україні. Топ 5 криптовалютних карток у 2024 році

Вивід криптовалюти в Україні. Топ 5 криптовалютних карток у 2024 році

Станом на 2023 рік, майже 5 мільйонів людей використовують криптовалюти тільки в Україні. Очікується, що у наступному році кількість активних користувачів цифрових активів виросте.

Цій тенденції сприяє поява й поширення криптовалютних карток – аналогів звичайних банківських карток, які допомагають використовувати крипту для оплати послуг і товарів. Тому 2024 рік стане найкращим часом для покупки, накопичення й використання біткоїнів та альткоїнів.

Актуальні способи виводу криптовалюти

Раніше вивід USDT, BTC або ETH передбачав використання спеціального обмінника чи здійснення p2p переказу. З появою криптовалютних карток можна автоматично обміняти цифрові монети на фіатні валюти (євро, долари й навіть гривні).

Далі представляємо п’ятірку криптовалютних карток, які ви можете використовувати для здійснення оплат своїми цифровими активами.

Trustee Plus

Українська криптовалютна картка, емітована MasterCard. Є віртуальною та дебетовою. Плата за поповнення балансу чи обслуговування картки не береться.

Як і звичайну банківську картку, цей платіжний інструмент можна під’єднати в Apple Pay або Google Pay для швидких безконтактних оплат зі смартфона.

Особливості української криптокартки:

 • Географія роботи – Україна та Європейська економічна зона, однак, команда проєкту також заявляє, що цією карткою можна робити покупки у магазинах по всьому світу.
 • Комісія за конвертацію цифрових валют у фіатні гроші або обмін крипти між собою - 0,5%. Євро автоматично обмінюється на місцеву валюту при здійсненні оплати.
 • Картка підтримує ВТС, ЕТН, USDT.
 • Пізніше команда проєкту може додати кешбек для активних користувачів. Однак, реферальна програма діє вже зараз.
 • Базова вартість випуску картки - 10 євро.

Для активації картки українські користувачі можуть пройти швидку верифікацію через "Дію". Термін дії цього платіжного інструменту становить 5 років. Безпека та надійність гарантовані MasterCard.

Binance Card

Популярний платіжний інструмент, випущений відомою криптобіржею Binance. Може бути віртуальною чи фізичною, працює, як дебетова картка.

Цей платіжний засіб має більший перелік підтримуваних альткоїнів й додатково кешбек у вигляді власного токена біржі BNB. Однак, ця криптокартка має й суттєві недоліки:

 • Припинення підтримки цього платіжного інструменту в Європейській економічній зоні (ЄЕЗ) з 20 грудня цього року.
 • Прив’язка до біржового рахунку користувача Бінанс.
 • Вища комісія, ніж у попереднього варіанту (до 0,9%).

Популярність цієї криптокартки пояснюється надійним емітентом. Однак, невідома її доля після припинення підтримки в ЄЕЗ.

Coinbase Card

Платіжний засіб американської централізованої біржі Coinbase. Є дебетовою пластиковою карткою, в якій можна відкрити кредитний ліміт. Передбачає обмін цифрових монет на долари для здійснення оплат.

Теж має серйозні недоліки:

 • обмежена географія роботи – картка використовується тільки у США;
 • після обміну крипти на фіат для здійснення оплат треба внести ці кошти у податкову декларацію й сплатити державі податки;
 • курс валют на біржі й при обміні можуть відрізнятися між собою.

Криптокартка підтримує всі криптовалюти, представлені на біржі. Однак, перераховані недоліки перешкоджають вільному використанню цього платіжного інструмента.

Crypto.com Visa Card

Картка, випущена криптобіржею Crypto.com, яка при цьому не прив’язана до балансу користувача. Є дебетовим платіжним засобом, що потребує поповнення вручну. Може бути віртуальною чи фізичною. Окрім ЄЕЗ, працює в Сінгапурі, Бразилії, США та Австралії.

Nexo Card

Єдина кредитна криптовалютна картка з нашого переліку. Цей платіжний інструмент випущений компанією Nexo. Власник картки може поповнити баланс у крипті, щоб потім використовувати цифрові активи, як заставу при отриманні позики в євро.

Картка працює у Великобританії та ЄЕЗ. Серед переваг такої криптокартки сама компанія NEXO називає економію на сплаті податків. Тобто клієнт не виходить з крипти, тому не платить податки.

Щоб випустити віртуальну картку, потрібно мати на балансі крипту на суму 50 доларів. Комісії за конвертацію немає, але відсотки по кредиту можуть сягати 13,9 річних.

Як обрати криптокартку у 2024 році?

Ми представили огляд п’яти популярних криптовалютних карток, які можна використовувати як платіжні засоби у 2024 році. Обираючи свій варіант, враховуйте такі критерії:

 • умови використання картки (яка комісія за конвертацію, автоматичний обмін чи вручну);
 • географія роботи (більшість представлених варіантів працює у Європейській економічній зоні);
 • емітент картки (наскільки хороша у нього репутація, чи були випадки хакерських атак).

Тільки вам обирати, якою карткою користуватися у повсякденному житті. Перевірте умови, відкрийте криптокартку й використовуйте цифрові монети так легко, як фіатні гроші.

ТОП 10 порад для тих, хто вперше купляє крипту

Ми звернулись до CEO Trustee Plus Вадима Груші, щоб отримати топ порад для новачків, які в 2024 році вперше задумались над тим, щоб придбати криптовалюту.

Вадим Груша, CEO Trustee Plus

Якщо ви вперше купуєте криптовалюти, ось декілька порад, які можуть бути корисні:

 1. Дослідження. Перш за все, треба ретельно дослідити криптовалюту, яку ви плануєте купити. Дізнайтеся про її технологію, команду розробників, історію та поточні тренди.
 2. Використовуйте надійні джерела придбання криптовалют. Вибирайте надійні обмінники, криптогаманці, посередників, які мають добру репутацію та надають безпечні умови для обміну.
 3. Зберігання. Важливо забезпечити безпечне зберігання своїх криптовалют. Розгляньте використання холодних гаманців або апаратних гаманців для збереження активів.
 4. Планування. Визначте свої інвестиційні цілі і розробіть план. Не інвестуйте більше, ніж ви готові втратити, і дотримуйтесь свого плану.
 5. Розуміння ризиків. Розумійте, що криптовалюти є вкрай волатильними. Готуйтеся до можливих втрат і ніколи не вкладайте всі свої фінанси в одну криптовалюту.
 6. Двофакторна аутентифікація. Увімкніть двофакторну аутентифікацію для вашого гаманця та обмінника, щоб підвищити рівень безпеки.
 7. Спостереження за ринком. Постійно стежте за ринком і новинами, щоб бути в курсі змін і подій у світі криптовалют.
 8. Не піддавайтеся паніці. Реагуйте на ринкові коливання обдумано і не реагуйте на паніку. Відповідно до вашого плану і стратегії.
 9. Навчання. Постійно навчайтеся і покращуйте свої знання про криптовалюти та блокчейн-технології.
 10. Звертайтесь за порадою. Але не за фінансовою рекомендацією. Звертайтеся до досвідчених інвесторів або фахівців у галузі, щоб отримати поради і заповнити прогалини в знаннях.

Пам'ятайте, що інвестування в криптовалюти - це ризикована діяльність, і важливо бути обережним та відповідальним інвестором.

Головне сьогодні