WOG та "Фонд Маша" передали обладнання лікарням, що рятують поранених дітей®

— 18 грудня 2023, 12:47

Допомогу отримали медичні заклади Харкова, Одеси та Запоріжжя. Там лікують, а нерідко й рятують дітей, що постраждали від російської агресії.

Потрібні для закупівлі обладнання кошти вдалося зібрати завдяки небайдужим українцям в межах проєкту "Дорога добра" усього за два місяці.

Організатором проєкту є мережа АЗК WOG, співорганізатором - громадська організація "Фонд Маша", амбасадором – Маша Єфросиніна.

В межах проєкту гості АЗК WOG купували улюблені гарячі напої у милих фіолетових горнятках з єдинорогом. Цього року вартість такого горнятка становила 5 гривень. Всі кошти спрямовувалися на закупівлю обладнання для лікарень, де рятують дітей, які постраждали від війни.

В межах проєкту "Дорога добра" придбали та передали біохімічний аналізатор Одеській обласній дитячій клінічній лікарні, сучасну рентгенівську систему й обладнання для цифрових рентгенівських знімків - Міській дитячій лікарні №5 м. Запоріжжя.

А от можливість допомогти Харківській обласній дитячій клінічній лікарні з’явилась несподівано. Замість очікуваних 3 млн грн, що були оголошені як мета цьогорічного проєкту, небайдужі українці зібрали 4,15 млн грн.

Тож це дало можливість підтримати ще один медзаклад.

"Внаслідок обстрілів та бомбардувань ворогом цивільної інфраструктури сотні маленьких українців отримали травми та поранення.

Лікарні, де рятують цих дітей, потребують оснащення, яке дозволить спеціалістам оперативно та в потрібному обсязі надати допомогу маленьким пацієнтам.

Я надзвичайно вдячний кожному, хто був небайдужим у прагненні дати шанс на життя діткам, що постраждали від дій агресора.

Завдяки нашим спільним зусиллям будуть врятовані чиїсь маленькі життя, а ще чимало інших пацієнтів отримають більш якісну діагностику та необхідну медичну допомогу", - резюмує директор з маркетингу мережі АЗК WOG Геннадій Карлінський.

Харківську лікарню обрали не випадково. Це багатопрофільний спеціалізований дитячий заклад, в якому лікуються багато дітей від 0 до 18 років, там проводиться до 6000 складних операцій на рік, зокрема дітям з мінно-вибуховими травмами.

За додатково отримані кошти медичному закладу придбали прилад скринінгу слуху новонароджених, аналізатор критичних станів, що використовується в невідкладних ситуаціях, стаціонарний операційний світильник та портативну стоматологічну установку.

"Нам надали чотири дуже важливих прилади. Апарат для скринінгу слуху новонароджених дітей допомагає врятувати слух малюка. Операційний світильник на LED-лампах уже випробуваний під час операції, хірурги дуже задоволені.

Та найбільш важливе – це аналізатор газів та електролітів у крові для реанімаційних відділень. Коли до нас потрапляє дитина в невідкладному стані, за його допомогою ми визначаємо, як потрібно коригувати терапію.

Цей апарат уже допомагає в роботі нашим реаніматологам. Портативна стоматологічна установка дає можливості лікувати зуби дітям під загальною анестезією...

Таких дітей достатньо багато, і раніше вони отримати допомоги не могли. Від імені керівництва лікарні та всього персоналу хочу подякувати організаторам та учасникам проєкту "Дорога добра" за таку вкрай необхідну допомогу!", - наголосив заступник директора Харківської обласної дитячої клінічної лікарні Олексій Савво.

"Ці три міста, Запоріжжя, Харків, Одеса, сильно страждають від обстрілів, їх маленькі мешканці постійно в зоні ризику, тому ми обрали лікарні саме там. Насправді ці заклади й до війни мали потреби у оновленні обладнання, але державні можливості наразі сильно обмежені.

Тож завдяки небайдужості українців вдалося покращити технічне забезпечення цих лікарень", - підкреслила співорганізатор та амбасадор проєкту "Дорога добра" Маша Єфросиніна.

Нагадаємо, "Дорога добра" – один із багатьох соціально значимих проєктів, які втілює WOG. Його реалізують сімнадцять років поспіль.

З 2022 року компанія зосередилася на допомозі медичним закладам, що рятують дітей – жертв війни. Також цей проєкт має на меті розвиток культури благочинності, єднання суспільства задля спасіння дитячих життів.

Головне сьогодні