Mastercard запустила інклюзивну кабінку на колесі огляду в Києві®

— 17 січня, 14:49

Компанія Mastercard обладнала "Колесо огляду" на Контрактовій площі в Києві спеціальною інклюзивною кабінкою, щоби відкрити безбар’єрний доступ до нього людям з інвалідністю.

Для людей, які пересуваються на кріслі колісному, а також людей з порушеннями зору та слуху це дасть нагоду піднятися вище своїх можливостей і отримати новий досвід відчуття міста.

"Рівні можливості – місія руху безбар’єрності та одна з наших цінностей в Mastercard. Як глобальна технологічна компанія ми усвідомлюємо важливість подолання бар’єрів як у платежах, так і поза ними.

Саме тому ми реалізуємо соціальні ініціативи, щоби забезпечити рівні права та можливості кожному. Віримо, що завдяки нашому новому проєкту зможемо подарувати людям з інвалідністю безцінні спогади та нові відчуття", – говорить Наталя Байдала, директорка з маркетингу та комунікацій Mastercard в Україні та Молдові.

Компанія обладнала "Колесо огляду" двома підйомниками та пандусом для гостей на кріслі колісному. Сама інклюзивна кабінка, на відміну від стандартних, обладнана дверима іншої конфігурації: вони ширші та складаються з трьох частин, що дозволяє гостю на кріслі колісному безперешкодно потрапити всередину.

Також розширено платформу кабінки, завдяки чому гість на кріслі колісному може самостійно розвернутися у потрібному напрямку без додаткової допомоги. Всередині кабінки встановлений зручний поручень спеціальної модифікації та лавка, яку за потреби можна опустити.

Також на локації працює оператор, який за необхідності надасть допомогу гостям та проконсультує щодо того, як скористатися інклюзивною кабінкою.

Додатково під час прогулянки на оглядовому колесі на гостей в інклюзивній кабінці очікує аудіо- та відеоекскурсія історичними пам’ятками Подолу, яка адаптована для людей з порушеннями зору та слуху.

Запис екскурсії транслюється на двох медіаекранах, встановлених з обох боків у кабінці, на яких перекладач жестової мови розповідає про історичні пам’ятки Подолу та демонструються фото цих місць. Сценарій екскурсії розробило бюро "Цікавий Київ" та ГО "Доступне кіно".

До 31 січня 2024 року інклюзивна кабінка працює безкоштовно для перших 50 гостей щодня – для людей з інвалідністю та супровідників.

Детальніше про умови акції читайте за посиланням.

Це одна з низки ініціатив, які компанія Mastercard реалізує в напрямі інклюзії.

Зокрема у межах стратегічного партнерства Mastercard та Superhumans Center, сучасною клінікою протезування, реконструкції та реабілітації, двом українським захисникам, які втратили руки унаслідок мінно-вибухових поранень, було вперше встановлено надсучасні біонічні протези верхніх кінцівок, а також була проведена всеукраїнська кампанія зі збору коштів для протезування українців, які отримали травми внаслідок війни.

Крім цього, Mastercard спільно з Uklon та MacPaw запустили клас авто "Інклюзивний" для людей з інвалідністю, які пересуваються на кріслах колісних. Компанія Mastercard є учасницею спільноти "Бізнес без бар’єрів", започаткованої Першою леді України Оленою Зеленською.

Головне сьогодні