Лебедєв про звільнення голови Київського офісу: У мене в студії до фашизму нульова терпимість

— 22 травня 2014, 17:06

Відповідний пост Лебедєв розмістив на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, за його словами, днями в блозі одного із співробітників київського офісу (мається на увазі пост Петрова - ред.), який називає "Росію Рашкою", він прочитав текст який здався йому фашизмом.

"Е...й насос! Кисєльов прямо має порозовіти від того, що він не такий вже і піз...ол. Комусь це здається милим, а мені це здається фашизмом. Фашизм ближче, ніж нам здається. І він є в кожній країні. Але в студії у мене до проявів фашизму нульова терпимість. Чи можна бути звільненим за думку? Однозначно так", - написав він.

ВІДЕО ДНЯ


Як відомо, раніше повідомлялось, що Артемій Лебедєв особисто звільнив нового голову київського офісу Гліба Петрова, який пропрацював у студії більше трьох років.

Причиною став Facebook-пост Гліба. Він написав його на адресу користувачів, що поскаржилися в адміністрацію Facebook на його фото з ​​графіті Небесної сотні,.

За словами Гліба, після публікації поста він отримав лист від Лебедєва з пропозицією написати заяву про звільнення за власним бажанням. З київської "Студії Лебедєва" також йде велика кількість ключових співробітників. Наприклад, про своє рішення піти розповів дизайнер студії Володимир Страшко.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо про те, що голова київської студії Олександр Солонько залишив пост у компанії, а наприкінці березня, київський офіс компанії Лебедєва озвучив власну позицію з приводу того, що відбувається в країні.

Тоді Солонько зазначив, що користувачам краще судити про київську студію не за словами, а за діями.

За його словами, 95% київських співробітників студії з першого дня були на Майдані. Команда київського офісу брала участь у подіях на Банковій, Грушевського, Інститутській, допомагала шукати і транспортувати поранених, допомагала грошима, надавала житло протестувальникам з регіонів, пише Ain.ua.

Ще раніше Лебєдев висловився з приводу захоплення президентом Путіним Крима: "Я просто об'єктивно оцінюю картину того, що відбувається. Так вийшло, що Росія сьогодні розумніша і сильніша. А на Україні сьогодні політичний п...ц і пекло (хоча починалося все з благородних намірів). Визнання цього факту жодним чином не може означати те, що росіяни й українці повинні думати один про одного як про ворогів. Війна між Росією і Україною - така ж нісенітниця, як війна між Москвою і Пітером. Цього не може бути ніколи.

"Українська правда. Життя"

Реклама:

Головне сьогодні