"Ви – смішного кольору". Як 9-річний учень врятував життя своєї вчительки

— 13 вересня 2016, 15:15

9-річний хлопчик врятував життя своєї вчительки, сказавши, що вона – "смішного кольору".

Неприродньо жовтий колір очних яблук, на який звернув увагу учень, вказав на печінкову недостатність учительки початкової школи, пише The Daily Mail.

Після зауваження 9-річного хлопчика, Емма Грегсон подивилася у дзеркало і зрозуміла, що у неї дійсно проблеми зі здоров'ям.

Лікар, оглянувши пацієнтку, припустив, що у неї проблеми із жовчним міхуром, проте подальші аналізи показали, що Емма має серйозні проблеми з печінкою і без пересадки протримається не більше тижня.

"Почути, що тобі лишилося жити 7 днів – це насправді страшно. Я плакала, – розповідає Емма.

Аналізи показали, що Емма має серйозні проблеми з печінкою і без пересадки протримається не більше тижня. Фото peru.elitecapitallenders.com

Життя може обернутися дивною ситуацією, коли ти нічого контролюєш і не можеш зробити. Усе, що я можу – довіритися лікарям і намагатися сприймати ситуацію позитивно".

[L]Донора для Емми Грегсон знаходили двічі, але обидва рази виявлялося, що їхня печінка не підходить жінці. Тож коли лікарі вкотре дали їй надію, вона намагалася не дуже покладатися на ще один шанс.

Цього разу операція все-таки відбулася. Пересадка зайняла більше 6 годин. Через день після операції Емма змогла встати з ліжка, а ще через 8 – її виписали.

"Працівники школи й учні дуже допомагали мені. Для них це також було шоком, але всі з розумінням поставилися до ситуації", – ділиться Грегсон.

Усе що їй розповіли про донора – ним став юнак, який загинув під час нещасного випадку. Емма написала його родині лист-подяку за подарований їй шанс жити.

Свою історію Емма Грегсон розповіла, щоб вкотре привернути увагу до важливості донорства.

Свою історію Емма Грегсон розповіла, щоб вкотре привернути увагу до важливості донорства. Фото mogaznews.com
Реклама:

Головне сьогодні