З'явилися дати додаткової реєстрації на ЗНО-2020: хто може скористатися

Катерина Хорощак — 13 квітня 2020, 14:16

З 25 травня до 9 червня 2020 року триватиме додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання для окремих категорій вступників.

Про це повідомили на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Фото: Wavebreakmedia/Depositphotos

Право на реєстрацію в цей період мають ті, хто:

  • є учасниками антитерористичної операції та/або брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях і не зареєструвалися під час основного періоду реєстрації;
  • живуть на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, міста Севастополь або на території Донецької чи Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень;
  • за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах;
  • мають проходити державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватися під час основного періоду реєстрації (такі особи реєструються для участі в додатковій сесії лише з навчальних предметів, з яких їм буде зараховано результати зовнішнього незалежного оцінювання як оцінки за державну підсумкову атестацію).

"З огляду на епідеміологічну ситуацію, викликану поширенням коронавірусної інфекції COVID-19, МОН розглядає можливість уточнення категорій осіб, які можуть реєструватися для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання у додатковий період реєстрації", – додали в центрі.

Графік додаткової сесії планують оприлюднити до 22 травня.

Вас також може зацікавити:

Про дистанційне навчання, закінчення навчального року, фінансування та плани: інтерв’ю з очільницею МОН Любомирою Мандзій

ЗНО з англійської мови: онлайн-підготовка, аналіз завдань та поради від репетиторів

ЗНО з історії України: аналіз, лайфхаки та поради експертів

ЗНО з математики: підготовка, типові помилки та поради експертів

ЗНО з української мови та літератури: підготовка, онлайн ресурси, лайфхаки від експертів

ЗНО під час карантину. Досвід інших країн та перспективи

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я та здоровий спосіб життя.

Реклама:

Головне сьогодні