У МОН призначили нового керівника директорату шкільної освіти

Олена Барсукова — 13 вересня 2023, 17:16

У Міністерстві освіти і науки України призначили нового керівника директорату шкільної освіти.

Посаду обійняв Ігор Хворостяний – вчитель та експерт з питань загальної середньої освіти, повідомляє міністр Оксен Лісовий.

"Багато освітніх ГО та українських учителів уже знайомі з Ігорем, адже останні чотири роки він очолював мовний компонент Фінського проєкту підтримки реформи НУШ "Навчаємось разом", який був спрямований на професійний розвиток учителів, популяризацію освіти та розвиток освітнього середовища", – написав очільник МОН.

Також Ігор працював учителем, заступником з науково-методичної роботи в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету імені Тараса Шевченка, був керівником старшої школи НВК "Новопечерська школа".

Фото: МОН

У співавторстві Хворостяний розробляв державні стандарти освіти, підручники, посібники та онлайн-курси з української мови та літератури.

"У міністерстві Ігор працюватиме над формуванням та вдосконаленням державної політики, стратегічним плануванням, координацією всіх ключових партнерів і стейкхолдерів сфери.

Словом, матиме чималий простір для застосування свого попереднього досвіду", – каже Лісовий.

Нагадаємо, раніше Уряд також призначив нового заступника міністра освіти і науки, яким став Дмитро Завгородній.

Читайте також: "Я з такою людиною працювати не буду" – Лісовий про скандал із працівником МОН, який висміяв незалежність України

Реклама:

Головне сьогодні