Анатолій Шкрібляк про входження "Добродія Фудз" до переліку "Галузевих лідерів" Agrifood

— 26 червня, 14:07

Нещодавно компанія "Добродія Фудз" увійшла до переліку "Галузевих лідерів" у сфері Agrifood. Про це повідомив її акціонер Шкрібляк Анатолій Васильович. І це не дивно, адже успіхи компанії підтверджуються постійним розвитком у царині агропромисловості.

Компанія "Добродія Фудз" спеціалізується на виробництві харчових продуктів, які відповідають найкращим стандартам якості. Завдяки цьому вівсяні пластівці та продукція з зернових мають попит як на українському, так і на міжнародному ринках. Так, нещодавно популярність продукції "Добродія Фудз" вчергове була підтверджена високим рівнем зацікавленості відвідувачів виставки Gulfood.

Про участь у міжнародній виставці Gulfood

У лютому "Добродія Фудз" презентувала свою продукцію на найбільшій світовій продовольчій виставці Gulfood, яка відбулася в Об'єднаних Арабських Еміратах. Про це повідомляє видання lb.ua. Gulfood – місце зустрічі топових представників світової харчової промисловості. Уже понад чверть століття в місті Дубай, стратегічному торговельному хабі для експорту на арабські ринки, збираються учасники з різних країн.

"Добродія Фудз" була представлена на виставці продукцією таких своїх брендів:

ТМ "Добродія" (вівсяні пластівці, порційні каші).

WOWOATS (безглютенова вівсянка).

San Grano (гранола та вівсяні пластівці).

YUMMOJI (сухі сніданки, десерти та снеки).

Відвідувачі Gulfood змогли наочно переконатися у високій якості української продукції й оцінити її натуральність, розмаїття смаків, користь для здоров'я та зручний формат паковання.

Анатолій Шкрібляк зазначив, що ця виставка є чудовою можливістю поділитися кращими вітчизняними інноваціями та досвідом у сфері харчової промисловості. А також це чудова можливість гідно презентувати Україну на світовому ринку.

Допомога українській армії

Компанія не лише достойно презентує Україну на міжнародному ринку, а й демонструє проактивність у підтриманні військовослужбовців. "Добродія Фудз" регулярно передає на фронт через благодійний фонд "Мурашки" харчі для українських воїнів.

Як повідомляє ТСН.ua з посиланням на Анатолія Шкрібляка, нещодавно компанія надіслала понад 30 тисяч порцій мюслів та пластівців, які відправлять воїнам на лінію зіткнення. Передана продукція містить вітаміни й мінерали, які необхідні для організму, тому вона урізноманітнить раціон військових.

Анатолій Шкрібляк додає, що паковання цих харчів не займає багато місця, тому порційні пластівці та мюслі комфортно брати з собою. Також "Добродія Фудз" регулярно передає гуманітарну допомогу постраждалим від російської агресії українцям.

Головне сьогодні