Зґвалтування іспанської блогерки в Індії: поліція заарештувала сімох чоловіків

Ірина Батюк — 5 березня, 18:04
Зґвалтування іспанської блогерки в Індії: поліція заарештувала сімох чоловіків
instagram.com

Поліція затримала ще чотирьох чоловіків за звинуваченням у груповому зґвалтуванні туристки та нападі на її чоловіка в Індії.

Раніше поліція оголосила про арешт лише трьох із семи підозрюваних, повідомляє CNN.

Подружжя, яке подорожувало на мотоциклі з індійського штату Західна Бенгалія до сусіднього Непалу, знайшли патрульні поліцейські. Їх доставили до медзакладу, де жінка розповіла лікарю, що її зґвалтували.

Поліція знала особи підозрюваних і для їхнього розшуку сформувала спеціальну слідчу групу, сказав Хервар.

Арешти відбулися після того, як у суботу 2 березня подружжя тревел-блогерів написало в своєму Instagram, що їм "приставили до горла ножі" під час нападу в Індії. За їхніми словами, зґвалтованій жінці у лікарні провели експертизу ДНК.

У своїх сторіс в Instagram жінка показала синці на обличчі, сказавши: "Ось такий вигляд має моє обличчя, але це не те, що мене болить найбільше. Я думала, що помру".

Національна комісія у справах жінок Індії (NCW) засудила ймовірний напад. Голова NCW Реха Шарма поспілкувалася з постраждалою та надала всю необхідну допомогу, повідомила організація у соцмережі X.

Індія роками бореться з високим рівнем насильства щодо жінок. Увагу міжнародної спільноти до проблеми привернула низка резонансних випадків зґвалтування іноземців.

За даними Національного бюро реєстрації злочинів Індії, у 2022 році в державі було зафіксовано майже 32 тисячі випадків зґвалтувань – у середньому 86 випадків на день.

Експерти попереджають, що зареєстровані випадки є лише невеликою часткою реальної кількості, адже в цій глибоко патріархальній країні жертви зґвалтування та їхні родини переживають ганьбу та піддаються стигмі.

Нагадаємо, українцям, які зазнали сексуального насильства з боку окупантів, виплатять "репарації".

Реклама:

Головне сьогодні