"Погано поводиться – на смітник": на Київщині жінка викинула кішку, бо та сходила в туалет поза лотком

На Київщині жінка виставила з дому кішку, бо та кілька разів сходила в туалет поза лотком. Наразі поліція перевіряє інформацію.
Про своє рішення користувачка Надія Боровенко розповіла у соціальних мережах, повідомили зооволонтери Animagus.
Спершу жінка опублікувала допис у мережі Threads, де написала, що винесла кішку жити на вулицю. За її словами, це її остаточне рішення, адже тварина три рази за останні кілька місяців сходила в туалет на ліжку та в кошик з білизною.
"Винесла кішку жити на вулицю під кущ. Рішення оскарженню не підлягає. Дітям пофіг, чоловік в істериці. Але хто прибирає, той вирішує. […] Вважаю, що в моєму домі мають дотримуватися правил, а не срати мені на голову. Тож кінець нашої котячої епохи, трохи сумно, але вважаю, вона сама обрала свою долю", – зауважила Надія.
Допис обурив користувачів Threads, тож у коментарях вони почали критикувати вчинок жінки. У відповідь та ще раз підтвердила, що викинула тварину. За її словами, кішка ходила не в лоток тоді, коли його не прибирали.
"Але кішку заводила не я, а моя дитина. Моя вимога була, щоб гарно поводилася. Погано поводиться – на смітник", – написала жінка.

Аналогічний пост вона також опублікувала у Facebook, однак згодом видалила публікації з усіх сторінкок, а свій профіль зробила приватним.
У коментарі для "УП. Життя" зооволонтери розповіли, що подали онлайн-заяву до Бучанського управління поліції зі скриншотами публікацій жінки, але відповіді наразі не отримали.
"Щодо місцезнаходження і стану кішки поки нічого не знаємо, але до з'ясування обставин підключилися колеги з Києва", – зазначили у Animagus.
Ми також звернулися за коментарем до поліції Київщини. Там зазначили, що окремих заяв від громадян не надходило.
"Правоохоронці побачили дану публікацію у соціальних мережах. Направили наряд поліції для перевірки, також по факту виявлення публікації зареєстрували інформацію до Єдиного обліку реєстрації заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події", – заявили у поліції.
Нагадаємо, волонтери звинуватили охоронця супермаркету мережі "Фора" на Київщині жорстокому вбивстві безпритульного собаки металевою палицею.
