Поки мати була на городі: на Львівщині сторожа школи підозрюють у зґвалтуванні 13-річної дівчинки

Дар'я Маркова — 29 червня, 16:31
Поки мати була на городі: на Львівщині сторожа школи підозрюють у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
Чоловік скоїв злочин, поки мати дівчинки відійшла на город
Фото: Львівська обласна прокуратура/Facebook

На Львівщині чоловіка, який допомагав сусідці по господарству, звинувачують у зґвалтуванні її 13-річної доньки.

Підозрюваний працював сторожем місцевої школи та різноробочим, повідомили у поліції та прокуратурі Львівської області.

За даними правоохоронців, злочин стався наприкінці червня 2026 року на Стрийщині.

45-річний чоловік іноді приходив на допомогу сусідці по господарству. Так одного вечора фігурант косив траву на подвір'ї жінки, та залишився сам на сам з її 13-річною донькою.

За версією слідства, поки мати відійшла на город, чоловік заманив дівчинку до господарського приміщення, де скоїв зґвалтування.

РЕКЛАМА:

"Щоб дитина не кричала і не кликала на допомогу, погрожував все розповісти її однокласникам. Однак приховати скоєне не вдалося: несподівано повернулася мати дівчини. Побачивши, що відбувається, жінка схопила палицю, почала бити нею сусіда, і той утік", – розповіли у прокуратурі.

Фото: прокуратура та поліція Львівщини/Facebook
Фото: прокуратура та поліція Львівщини/Facebook

Правоохоронці встановили, що чоловік перебував у стані алкогольного сп'яніння. Його затримали.

Фігуранту оголосили підозру у зґвалтуванні особи, яка не досягла чотирнадцяти років – частина 4 статті 152 Кримінального кодексу України.

Раніше чоловіка неодноразово притягували до адміністративної відповідальності за домашнє насильство над дружиною та сестрою.

Тепер йому загрожує до 15 років позбавлення волі. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Нагадаємо, на Полтавщині до довічного ув'язнення засудили чоловіка, який зґвалтував і вбив 12-річну дівчинку та скоїв сексуальне насильство стосовно 9-річної дитини.

Реклама:

Головне сьогодні